22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Atak na olsztyńskiej starówce. Są niebezpieczni. Można pomóc policji w śledztwie

OlsztynAtak na olsztyńskiej starówce. Są niebezpieczni. Można pomóc policji w śledztwie

W nocy z 4 na 5 listopada 2023 roku nieznani sprawcy uszkodzili drzwi wejściowe jednego z lokali, wybijając w nich szybę. Wartość wyrządzonych strat oszacowano na prawie 1 200 złotych, co jest znacznym obciążeniem dla właściciela obiektu.

reklama

W poszukiwaniu sprawców

Olsztyńscy funkcjonariusze z Wydziału ds. Przestępczości Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji niezwłocznie podjęli działania mające na celu ustalenie tożsamości osób odpowiedzialnych za ten czyn. W ramach śledztwa zabezpieczono zdjęcia przedstawiające 3 mężczyzn, którzy mogą mieć bezpośredni związek z incydentem. Policja apeluje do wszystkich świadków zdarzenia oraz osób, które rozpoznają osoby widoczne na zdjęciach, o kontakt.

Jak pomóc w śledztwie?

Każdy kto ma jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do szybszego ustalenia sprawców, może skontaktować się z Komendą Miejską Policji w Olsztynie. Informacje można przekazywać telefonicznie pod numerami: 47 731 33 71, 731 38 32, 47 731 34 61 lub drogą mailową na adres: naczelnik.ppm@olsztyn.ol.policja.gov.pl. Policja zapewnia pełną anonimowość i prosi o jak najszybsze dzielenie się wszelkimi danymi, które mogą pomóc w ujęciu sprawców.

reklama
Atak na olsztyńskiej starówce. Są niebezpieczni. Można pomóc policji w śledztwie Olsztyn, Wiadomości, zShowcase
Atak na olsztyńskiej starówce. Są niebezpieczni. Można pomóc policji w śledztwie Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Lolo
23 lutego 2024 07:14

Szukają drugiego bolka?

Paul Mark
22 lutego 2024 20:12

Dyrdymały ! Na temat strajków Rolników w 200 miejscach cisza. O zapowiedzi pacyfikacji strajkujących na przejściach z Ukrainą którą zarządziła ruda banda też informacji brak. Oszustwo i okradanie Polskich producentów. Mamy za to najwięcej mistrzów i wiceministrów. Wycofują się inwestorzy CPK Intela i baterii .Zostaję technologia. Kamieni do kiszenia kapusty , czyli rozwój Polski po rudemu.

Polecane
Ogłoszenia