3 C
Olsztyn
niedziela, 21 kwietnia, 2024
reklama

Rusz sercem i ciałem. Taneczne show dla małej wojowniczki w Browarze Warmia

OlsztynRusz sercem i ciałem. Taneczne show dla małej wojowniczki w Browarze Warmia

W nadchodzący czwartek (7 marca) Browar Warmia stanie się areną niezwykłego wydarzenia, które łączy w sobie pasję do tańca z misją niesienia pomocy. “Daj się uwieść”, bo tak zatytułowano ten charytatywny taneczny show, ma na celu zbiórkę funduszy na leczenie i rehabilitację małej Oliwki, dziewczynki, która od pierwszych chwil swojego życia zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

reklama

Mała wojowniczka walczy z przeciwnościami

Oliwia przyszła na świat znacznie wcześniej niż planowano, bo już w 25. tygodniu ciąży, ważąc niecały kilogram. Już na samym początku swojego życia musiała stawić czoła wyzwaniom, które wielu dorosłym wydałyby się nie do przejścia. Operacja, którą przeszła w pierwszych dniach życia, była tylko początkiem jej drogi przez medyczne przeciwności. Wylewy krwi do mózgu, mózgowe porażenie dziecięce, zaburzenia integracji sensorycznej – to tylko niektóre z problemów zdrowotnych, z którymi musi się mierzyć.

reklama

Taniec jako forma wsparcia

Aby pomóc w pokryciu kosztów leczenia i niezbędnej rehabilitacji Oliwki, wolontariuszki z Kolektywu Otwartych Serc zorganizowały wyjątkowe wydarzenie. “Daj się uwieść” to nie tylko okazja, aby zobaczyć na żywo pokazy burleski, bachaty, tanga, jazzu, flamenco, salsy, tańca brzucha i zumby, ale także szansa, aby wziąć udział w licytacjach i cieszyć się wieloma atrakcjami. Wejście na wydarzenie kosztuje 50 zł, a wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie Oliwki. Wejście na wydarzenie od godziny 17.00, start imprezy o 18.00.

Jak można pomóc?

Dla tych, którzy nie będą mogli pojawić się osobiście w Browarze Warmia, organizatorzy przewidzieli możliwość wsparcia Oliwki poprzez darowizny, link do zbiórki tutaj. Każda złotówka ma znaczenie i może przyczynić się do poprawy jakości życia tej dzielnej dziewczynki. Wspólnie możemy zrobić więcej, a taniec może stać się pięknym pretekstem, by pomagać.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Polecane
Ogłoszenia