fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022

Takiego fitnessu w Olsztynie jeszcze nie było

Już niedługo olsztynianki i olsztynianie będą mogli ćwiczyć w salonie Fit and Jump przy ul. Toruńskiej 1a. Otwarcie zaplanowano na 18 marca (w sobotę). Warto pospieszyć się z zapisami, gdyż nowy fitness cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Fit and Jump to sieć lokali fitness, w których zamiast tradycyjnego treningu odbywają się ćwiczenia przy użyciu trampoliny. Firma została założona w Łodzi i po pewnym czasie zagościła na stałe w ponad 150 miejscach w kraju i za granicą (m.in. w Warszawie czy Giżycku). – Teraz przyszedł czas na Olsztyn. Stwierdziliśmy, że to super pomysł, aby otworzyć się właśnie tu. Jak na razie promocja otwarcia klubu cieszy się dużym zainteresowaniem – wyjaśniła nam menedżerka Anita Andrzejewska.

Jak się dowiedzieliśmy, w Olsztynie nie ma jeszcze tego rodzaju klubu, w którym ćwiczy się głównie na trampolinach do fitnessu. Są co prawda siłownie, które mają w ofercie pojedyncze godziny treningu na tych przyrządach, ale trudno się tam dostać.

Ćwiczenie przy pomocy trampoliny trwa ok. godziny i składa się z pięciu elementów: na początku jest rozgrzewka, następnie przez 20 minut wykonuje się tzw. skoczki, czyli proste i przyjemne kroki. Trzecim elementem treningu są ćwiczenia wzmacniające. – W kolejne dni będziemy trenować inne partie ciała – dodaje pani Anita. Kolejnym krokiem są ponownie skoczki, a ostatnim krótki stretching.

Podczas skoczków pracujemy głównie brzuchem, jest on cały czas mocno napięty. Ponadto jest to również dobre ćwiczenie na nogi i pośladki. Trampolina służy do amortyzacji stawów, nie obciąża ich, co jest jej wielkim atutem. – Trening na niej jest bardzo efektywny, podczas zajęć możemy spalić nawet 800 kcal. Ćwiczenia są przeznaczone dla wszystkich bez względu na wiek, płeć oraz poziom aktywności fizycznej – tłumaczy Anita Andrzejewska.

Fit and Jump w Olsztynie zaprasza już 18 marca. Lokal znajduje się przy ul. Toruńskiej 1a (Zatorze). Na fanpage’u na Facebooku można na bieżąco śledzić wszelkie informacje związane z otwarcie oraz brać udział w konkursach.

Skorzystaj z rabatu!

Takiego fitnessu w Olsztynie jeszcze nie było Artykuł sponsorowany, Olsztyn, Wiadomości