reklama

Nowe serwisy na TKO: Sport | Nekrologi

XIX Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2017

WiadomościXIX Gala Kobiet Sukcesu Warmii i Mazur 2017

Już po raz dziewiętnasty honorowane będą wyjątkowe kobiety z Warmii i Mazur z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Uroczystość odbędzie się 7 marca o godz. 18.00 w Hotelu Park przy ul. Warszawskiej 119 w Olsztynie. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Maria Koc, wicemarszałek Senatu RP, Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. W […]

Już po raz dziewiętnasty honorowane będą wyjątkowe kobiety z Warmii i Mazur z okazji Międzynarodowego Święta Kobiet. Uroczystość odbędzie się 7 marca o godz. 18.00 w Hotelu Park przy ul. Warszawskiej 119 w Olsztynie.

reklama

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Maria Koc, wicemarszałek Senatu RP, Gustaw Marek Brzezin, Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

W tym roku tytułem Kobiety Sukcesu Warmii i Mazury 2017 wyróżnione będą panie:

reklama
  1. Teresa Kocbach – dyrektor Hospicjum w Olsztynie, Prezes Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego „Palium”;

  2. Joanna Warecha – dziennikarka telewizyjna, kierowniczka Programu Regionalnego TVP3 Olsztyn;

  3. Małgorzata Ofierska – prezes Lokalnej Grupy Działania „Warmiński Zakątek” w Dobrym Mieście;

  4. dr hab. Monika Kaczmarek – biotechnolog w PAN w Olsztynie, promotorka młodych naukowców;

  5. Ewa Kowerzanow-Luto prezes Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenie Rodzin, Opiekunów i Przyjaciół Osób z Zespołem Downa w Olsztynie „Strzał w 10”;

  6. Halina Cieśla – prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Rozwoju Wsi „Aniołowo”;

  7. Bogumiła Brewka – sołtyska wsi Bukwałd w gminie Dywity, prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Wsi Bukwałd;

  8. Elżbieta Lenkiewicz z Olsztyna – teatrolog, filmoznawca, pomysłodawczyni teatru czytanego pn. ”TEATR PRZY STOLIKU”;

  9. Natalia Żyro – właścicielka mobilnego spa Madame La Mode w Nowym Kawkowie;

  10. Anna Puszcz – dyrektor Oranżerii Kultury Miejskiej Biblioteki Pedagogicznej w Lidzbarku Warmińskim.

Głównym tytułem Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur 2017 została wyróżniona Teresa Kocbach – dyrektor Hospicjum w Olsztynie, Prezes Olsztyńskiego Stowarzyszenia Hospicyjnego „Palium” i to ona otrzyma statuetkę Kobiety Sukcesu.

Podczas Gali wręczone będą dwie nagrody specjalne.

Tytuł Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur za osiągnięcia ponadregionalne otrzyma Katarzyna Dąbrowska, aktorka i piosenkarka urodzona w Nowym Mieście Lubawskim, mieszkała i wychowała się w Nidzicy. Znana jest szerokiej publiczności z roli Wiktorii Consolidy w serialu „Na dobre i na złe”.

Nagrodę dla mężczyzny, statuetkę Dużą Buźkę od pań otrzyma w tym roku prof. Wojciech Maksymowicz, neurochirurg, twórca Kliniki Budzik dla dorosłych w Olsztynie.

W pokazie mody swoje kolekcje zaprezentują młodzi projektanci z Warszawy, Zabrza i Olsztyna. Zaśpiewa Paweł Adamajtis, półfinalista programu telewizji TVN „Mam Talent” ubiegłorocznej 9. edycji.

Wybory Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur oraz Gala z okazji Święta Kobiet 8 marca to pierwsze tego typu regionalne cykliczne wydarzenia w Polsce. Od początku przedsięwzięcia tytuł Kobiety Sukcesu uzyskało już ponad sto osiemdziesiąt kobiet z Warmii i Mazur.

Od 6 lat Wybory Kobiety Sukcesu organizujemy również na Mazowszu i od czterech lat na Śląsku. Więcej o dorocznych Wyborach Kobiety Sukcesu Warmii i Mazur przeczytać można na stronie www.kobietysukcesu.eu i na profilu Facebook’a: Wybory Kobiety Sukcesu Regionów Polski.

Tym żyje Olsztyn

reklama
0 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Krzesła restauracyjne z Radomska

Krzesła odgrywają niezwykle istotną rolę w aranżacji wnętrz.

Zaglądamy do środka nowego klubu Dyskoteka Music Bar w Olsztynie

W końcu jakość? Otwarcie zaplanowano na weekend 24–25 kwietnia, a drzwi lokalu otwarte będą już od godz. 21:00.

Kortowiada 2026 z kolejnym rapowym ogłoszeniem. Young Igi wystąpi w Olsztynie

Young Igi to jeden z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli młodego pokolenia polskiego rapu.

ADHD u dorosłych – kiedy zwykłe rozproszenie przestaje być „zwykłe”

W codziennym biegu łatwo zgubić koncentrację, zapomnieć o ważnym zadaniu czy odkładać obowiązki na później.

Jak zaplanować pompę ciepła, klimatyzację i ogrzewanie podłogowe, żeby dom był wygodny przez cały rok

Nowoczesny dom to dziś nie tylko kwestia samego ogrzewania. Dla inwestora liczy się cały efekt końcowy: komfort zimą, przyjemna temperatura latem, wygoda na co dzień i system, który nie wymaga ciągłego doglądania. Właśnie dlatego coraz większe znaczenie ma nie pojedyncze urządzenie, ale spójny plan dla całej instalacji.

Brakuje lekarzy i pielęgniarek. Jak region radzi sobie z tym problemem?

Czy sytuacja może się poprawić w najbliższych latach?

Terminal POS jako Twoje centrum dowodzenia

Co naprawdę liczy się przy wyborze?

Jak Jak Najlepiej Wykorzystać Długą Przesiadkę Na Lotnisku

Przesiadka trwająca cztery godziny lub dłużej daje możliwości, których krótsze połączenia po prostu nie oferują.

Handel przedmiotami w CS2: od czego zacząć i które skiny odsprzedawać

Przewodnik po handlu CS2: jak działa rynek, które skiny wybierać i jak unikać błędów. Praktyczne wskazówki dla świadomego podejścia.
reklama
reklama