15 C
Olsztyn
piątek, 12 kwietnia, 2024
reklama

Remont mieszkania z przeszkodami. Izabella Krzan zmaga się z problemami

OlsztynRemont mieszkania z przeszkodami. Izabella Krzan zmaga się z problemami

Izabella Krzan, znana z ekranów telewizyjnych jako prezenterka między innymi Pytania na śniadanie i Koła Fortuny, a obecnie gwiazda porannego programu na Kanale Zero, zdecydowała się na ważny krok – zakup mieszkania. Lokum o powierzchni 79 metrów kwadratowych, mieszczące się w zabytkowej kamienicy, już na pierwszy rzut oka zdradzało, że czeka je gruntowny remont.

reklama

Zakup i plany remontu

Izabella Krzan podzieliła się z fanami na Instagramie, że proces zakupu mieszkania i przygotowań do remontu nie był łatwy. “Zaraz po kupieniu mieszkania zgłosiłam chęć przeprowadzenia remontu administracji zarządzającej budynkiem. Otrzymałam wtedy informację, że zmiany, które zamierzam przeprowadzić, wymagają pozwolenia Wydziału Architektury i Budownictwa (Budynek jest w gminnej ewidencji zabytków)”, relacjonowała na Instagramie. Proces uzyskania wszystkich niezbędnych zezwoleń i dokumentacji trwał blisko trzy miesiące, wymagając angażowania różnych specjalistów – od architekta po kominiarza.

reklama

Krzan nie kryła, że droga do rozpoczęcia remontu była długa i wymagająca. “Wbrew pozorom nie dwa, a sześć miesięcy czekania na remont za nami. Tyle czasu zajęło gromadzenie wszelkiej potrzebnej papierologii… Dużo stresów, rozczarowań i cierpliwości”, przyznała.

Planowane zmiany

Wśród pierwszych zmian, które Krzan planuje wprowadzić, to gruntowny remont starej kuchni oraz przedpokoju i hollu, gdzie znajdują się stare szafy wnękowe. Prezenterka już teraz zaprasza swoich obserwatorów do śledzenia postępów prac i oferuje konsultacje w zakresie zarządzania projektami remontowymi.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
marta
22 lutego 2024 11:52

Remont mieszkania z przeszkodami. Izabella Krzan zmaga się z problemami – boli ją nerka i wątroba. PS. Kominiarz na drabinie

Kermit
24 lutego 2024 14:52

Czy to w Olsztynie ?

Polecane
Ogłoszenia