27 C
Olsztyn
środa, 17 lipca, 2024
reklama

Najlepsze pączki w Olsztynie? Wyniki Wielkiego Testu 2024

OlsztynNajlepsze pączki w Olsztynie? Wyniki Wielkiego Testu 2024

W poszukiwaniu idealnego pączka olsztyńska blogerka “Gastronautka” wraz z czterema innymi blogerkami przeprowadziły Wielki Test Pączków 2024 w Olsztynie. Do wyzwania stanęło jedenaście cukierni, a ocena pączków odbyła się w ciemno, by zapewnić maksymalną obiektywność.

reklama

W tegorocznej edycji Wielkiego Testu Pączków 2024 zorganizowanego przez blogerkę “Gastronautkę”, do jury zaproszone zostały znane olsztyńskie blogerki kulinarne. W skład komisji weszły Marta reprezentująca Taste Content, Sajkofanka Smaku, Pani Jesień oraz Dominika z ParaKulinarni, które wspólnie oceniały najlepsze pączki w Olsztynie, dzieląc się swoją pasją i ekspertyzą.

reklama

Zwycięzcami tegorocznej edycji okazały się Casablanca Restauracja oraz House Cafe Olsztyn, które zachwyciły jury swoimi pączkami. Casablanca Restauracja otrzymała najwyższe noty za pączki z kremem pistacjowym, dekorowane siekanymi pistacjami, podczas gdy House Cafe Olsztyn wyróżniono za pączki z domowymi nadzieniami – słony karmel lub porzeczka.

Cafe Szczęście zajęło drugie miejsce, oferując pączki z nadzieniem różanym i cytrynowym lukrem lemon curd, podczas gdy Cukiernia Słodka Sztuka i Złoty Klucz podzieliły się trzecim miejscem, prezentując pączki z różnymi nadzieniami w okazałych ilościach. Wielki Test Pączków 2024 w Olsztynie udowodnił, że dekoracja pączków stała się już standardem, a z roku na rok wypieki stają się coraz piękniejsze.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

7 KOMENTARZY

7 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ARBZ
6 lutego 2024 10:44

Blogerki… Rzeczywiście rzetelna i kompetentna komisja. Kim jest pani z zawodu? Jestę blogerką.

Jan
7 lutego 2024 02:51

Ważniejsze jest chyba ciasto niż posypka z dekoracją ,pączki domo

Polecane