7 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Norbi komentuje zmiany w TVP. Zaskakująca wypowiedź

OlsztynNorbi komentuje zmiany w TVP. Zaskakująca wypowiedź

Norbert Dudziuk, znany szerzej jako Norbi, muzyk i prezenter telewizyjny, w świetle ostatnich zmian w Telewizji Polskiej, wyraził pewność co do swojej pozycji. Prowadzący popularny teleturniej „Koło fortuny” wraz z Izabellą Krzan, Norbi w jednym z wywiadów podkreślił, że nie obawia się ewentualnych zmian kadrowych w TVP.

reklama

W Telewizji Polskiej ostatnio doszło do licznych zmian, w tym do odejścia wielu znanych twarzy i wprowadzenia nowych. Norbi, który oprócz prowadzenia „Koła fortuny” znany jest z programu „Jaka to melodia”, wydaje się być niezachwiany w obliczu tych perturbacji. W rozmowie z „Faktem” Norbi wyjaśnił, że jego sytuacja w TVP jest nietypowa, gdyż nie jest związany z telewizją żadnym kontraktem czy umową zlecenia. Stwierdził również, że nie da się go wyrzucić z telewizji, ponieważ nie był związany z nią żadnym kontraktem.

Artysta, który jest także aktywnym muzykiem koncertującym, odnosi się do swojej pracy w TVP jako do dodatkowej przygody i elementu swojej wszechstronnej działalności artystycznej.

reklama

Urodzony w 1972 roku w Ostródzie Norbi jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej w Olsztynie i Akademii Muzycznej w Gdańsku. Jego debiutancki album „Samertajm” przyniósł mu popularność oraz nagrodę Fryderyka w kategorii „Album roku – dance & techno”.

źródło: Eska

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

5 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
iza
1 lutego 2024 19:30

Krzan miała honor i odeszła do innego projektu. Wstyd firmować swoją twarzą wodę z legionellą

Ojtam
1 lutego 2024 12:13

Donek powinien zastąpić zarówno norbiego jak i krzanową.Zrobi to najpewniej praworzadnie i konstytucyjnie.

Polecane
Ogłoszenia