27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Oto ile zarabia Norbi. Te kwoty robią wrażenie?

OlsztynOto ile zarabia Norbi. Te kwoty robią wrażenie?

Związany z Warmią i Mazurami Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, zdobył popularność w Polsce w latach 90-tych dzięki swoim muzycznym hitom, takim jak “Kobiety są gorące”, czy “Nie zaczepiaj mnie”. Dziś Norbi nie tylko pozostaje aktywny na scenie muzycznej, ale również z powodzeniem prezentuje się jako gwiazda telewizyjna. Kręcenie „Kołem fortuny” stało się dla 51-letniego gwiazdora wyjątkowo dochodowym zajęciem.

reklama

Kariera prezentera odżyła, kiedy na stałe związał się z Telewizją Polską. Jak sam twierdzi, nie zamierza rozstawać się z tym formatem.

Norbiego związki z Warmią i Mazurami

Urodzony w Ostródzie Norbi związał swoje życie z Olsztynem. Tutaj ukończył szkołę muzyczną, a następnie wyższe studia na wydziale wychowania muzycznego i pedagogiki wychowawczo-opiekuńczej. Jego edukacja miała znaczny wpływ na kształtowanie jego artystycznej kariery. Dudziuk jest też związany z Polskim Radiem Olsztyn, gdzie pracował jako prezenter.

reklama

Szczyt popularności Norbiego

W latach 90-tych Norbi stał się znany dzięki swojemu debiutanckiemu krążkowi „Samertajm”, który zawierał hit „Kobiety są gorące”. Piosenka ta szybko podbiła polskie rozgłośnie radiowe. Nie był to jednak jedyny przebój w dorobku Norbiego. Album “Norbi 2” z 1998 roku zawierał również popularny singiel „Rozkołysz się”, który również odniósł ogólnopolski sukces.

Muzyka i telewizja

Mimo że w kolejnych latach Norbi nie odnosił już tak spektakularnych sukcesów na scenie muzycznej, jego talenty estradowe nie poszły w zapomnienie. Producenci telewizyjni zauważyli jego zdolności, a Norbi szybko stał się gospodarzem kilku popularnych programów, takich jak „Fabryka gry”, „No to gramy” oraz „Salon gier”.

Obecnie Norbi jest twarzą Telewizji Polskiej i występuje w roli prowadzącego w reaktywowanym przez TVP programie „Koło fortuny”. Towarzyszy mu również pochodząca z Olsztyna Izabela Krzan. Wcześniej muzyk prowadził program “Jaka to melodia?”, w którym zastąpił go Rafał Brzozowski. Według doniesień “Pomponika” praca Norbiego jest wyjątkowo dochodowym zajęciem i generuje zarobki na poziomie od 80 do nawet 100 tysięcy złotych za każdy sezon.

reklama

Chociaż Norbi jest obecnie bardziej znany z telewizji, nie zapomniał o swojej muzycznej karierze. 51-latek wciąż jest aktywny na scenie muzycznej, gromadząc dodatkowe dochody z koncertów. Za jeden występ Norbi zgarnia nawet 15 tysięcy złotych.

Czy Norbi zostaje z nami?

Ostatnio fani Norbiego zaczęli spekulować, że jego obecność w Telewizji Polskiej może dobiegać końca, ale artysta szybko zdementował te plotki. W wywiadzie dla Radia Zet, Norbi potwierdził, że po przerwie będzie nadal prowadzić „Koło fortuny”.

źródło: Pomponik, Radio Zet, olsztyn.com.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Czytek
21 lipca 2023 12:17

Dla mnie nic szczególnego nie prezentuje ale gratuluję mu, gdyż pochodzi z naszych okolic. Życzę mu również dalszych sukcesów. Widocznie jest zapotrzebowanie na taką osobowość.

jojtek
13 sierpnia 2023 13:22

patafian nie oglądam zadnych programów z nim bo nie ma czego, i tak jest na koncu najgorszych programów co to nadają w tv, ot tak dali mu posadkę zeby kimś dziorę zapchać, dla mnie to komunę te koło fortuny przypomina, naprawdę nie ma na co patrzeć, flaki z olejem

Polecane
Ogłoszenia