23 C
Olsztyn
środa, 24 lipca, 2024
reklama

Interwencja policji na dworcu w Olsztynie. Sprawcom grozi 3 lata więzienia

OlsztynInterwencja policji na dworcu w Olsztynie. Sprawcom grozi 3 lata więzienia

Dwóch mężczyzn w wieku 23 i 25 lat usłyszało zarzuty udziału w bójce, do której doszło na dworcu w Olsztynie. Pokrzywdzony 52-latek, który został zaatakowany przez młodszych mężczyzn, trafił do szpitala na badania.

reklama

* wideo

Zgłoszenie o pobiciu wpłynęło do Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie 24.01.2024. Policjanci, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, szybko ustalili, co się wydarzyło. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że sprawcy najpierw poprosili go o papierosa, a później o pieniądze na alkohol. Po odmowie 52-latka doszło do krótkiej kłótni, po której każdy poszedł w swoją stronę. Kiedy jednak mężczyźni znów się spotkali, agresja eskalowała, i doszło do ataku na 52-latka. Po wszystkim sprawcy oddalili się z miejsca przestępstwa.

reklama

Dzięki szybkiej reakcji policyjnych wywiadowców mężczyźni zostali zatrzymani na terenie dworca już kilka minut po zdarzeniu. Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko życiu i zdrowiu szybko zgromadzili materiał dowodowy i przedstawili mężczyznom zarzuty. Zarówno 23-latek, jak i jego o dwa lata starszy kompan przyznali się do udziału w bójce. Za to przestępstwo grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Wobec sprawców zastosowano środki zapobiegawcze: policyjny dozór oraz zakaz kontaktowania się z ofiarą.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marcel
2 lutego 2024 17:47

Jedne wielkie kłamstwo ! Prawda wgl inaczej wygląda ! Czemu nie dopisaliście że ten 50paro latek był bezdomnym i oskarżył ich o kradzież 2 tyś zł ? I że grzebał im po torbach gdy przysneli na przystanku czekając na transport ?!

Polecane