fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Galeria Warmińska najpiękniejszą w kraju

reklama

Galeria Warmińska została zwycięzcą tegorocznej edycji konkursu „Jaśnie Galerie”, w którym centra handlowe z całego kraju rywalizowały o miano najpiękniej udekorowanego miejsca zakupowego w okresie Bożego Narodzenia. Konkurs organizowała firma „Energa”.

Firma Energa od kilku lat przed Bożym Narodzeniem ogłasza konkurs na najpiękniej oświetlone polskie miasto i najpiękniej przyozdobioną galerię handlową. W wyniki konkursu jako laureata jury wskazało Galerię Warmińską. „Bardzo się z tego powodu cieszymy i uważamy, że te nagroda nam się należała” – przyznaje Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej i podkreśla, że wielu klientów, którzy przed Bożym Narodzeniem robili zakupy zwracało uwagę na wyjątkowo piękne świąteczne dekoracje.
Przypominamy, że bożonarodzeniowe dekoracje w Galerii Warmińskiej nawiązywały stylistyką do ażurowej frontowej elewacji budynku. Utrzymane były w dwóch kolorach: białym i niebieskim. Oprócz ozdób w kształcie sopli lodu i kul Galerię Warmińską zdobiły tysiące lampek.
Galeria Warmińska dziękuje wszystkim, którzy oddali na nas głos w konkursie „Jaśnie Galerie”.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: