23 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

Czy Olsztyn Green Festival zaskoczy wszystkich nową edycją w Hali Urania?

OlsztynCzy Olsztyn Green Festival zaskoczy wszystkich nową edycją w Hali Urania?

Olsztyn Green Festival, jeden z najbardziej urokliwych festiwali muzycznych w Polsce, w tym roku obchodzi swój dziesiąty jubileusz. Już 15-17 sierpnia, plaże nad jeziorem Ukiel znów rozbrzmiewać będą muzyką największych gwiazd. Prezydent Olsztyna, Piotr Grzymowicz, zapowiedział że organizatorzy planują nie tylko letnią odsłonę festiwalu, ale także jego zimową edycję.

reklama

Dziesięć lat Olsztyn Green Festival

Dziesiąta edycja OGF, określanego mianem najbardziej zielonego festiwalu w Polsce, tradycyjnie odbędzie się na dwóch plażach nad jeziorem Ukiel. Zeszłoroczna edycja przyciągnęła rekordową liczbę 35 tysięcy uczestników, co skłoniło organizatorów do poszukiwania dodatkowej przestrzeni. W tym roku planują wykorzystać również plażę naprzeciwko hotelu Omega.

Jednak największą niespodzianką jest pomysł zorganizowania zimowej edycji festiwalu w odremontowanej hali Urania. Prezydent Grzymowicz podkreśla otwartość miasta na tego typu inicjatywy, które świadczą o rosnącej popularności wydarzenia.

reklama

Zimowa edycja w hali Urania w planach

Szczegółów dotyczących zimowej edycji festiwalu na razie nie ujawniono, ale już teraz wiadomo, że lato w Olsztynie upłynie pod znakiem znakomitej muzyki. Na festiwalowych scenach pojawią się m.in. Daria Zawiałow, Edyta Bartosiewicz i Krzysztof Zalewski, co zapowiada niezapomniane muzyczne doświadczenia dla fanów różnorodnych gatunków.

Olsztyn Green Festival, zyskujący coraz większe uznanie w kraju i za granicą, kontynuuje swój rozwój, wprowadzając nowe pomysły i poszerzając swoją ofertę. Jubileuszowa edycja obiecuje być wyjątkowa, zarówno ze względu na rozbudowaną listę artystów, jak i planowaną zimową premierę, która może dodać festiwalowi zupełnie nowego wymiaru.

źródło: Olsztyn Com

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Księgowy
30 stycznia 2024 10:24

Urania za mała na duże imprezy, za duża na małe.

Taka prawda
30 stycznia 2024 09:39

Moim zdaniem Urania jest za mała na taką imprezę.

Polecane