7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

ITD wspiera 32. Finał WOŚP. Spotkaj inspektorów pod Uranią w Olsztynie

OlsztynITD wspiera 32. Finał WOŚP. Spotkaj inspektorów pod Uranią w Olsztynie

W trakcie 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy aktywny udział weźmie Inspekcja Transportu Drogowego. Jak co roku inspektorzy obecni będą w wielu miejscach Polski, by wesprzeć tę wyjątkową inicjatywę charytatywną.

reklama

Już teraz można licytować maskotki ITD, które pojawiły się na aukcjach. Dochód z licytacji tych unikatowych gadżetów zostanie w całości przekazany na cele Orkiestry.

Szczególną atrakcją, którą przygotowali inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Olsztynie, będzie prezentacja specjalistycznego wyposażenia kontrolnego, która odbędzie się 28 stycznia 2024 roku pod Uranią w Olsztynie. Na miejscu obecne będą również inne służby, które także zademonstrują wyposażenie i podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

reklama

Dyrekcja Dróg Krajowych zachęca wszystkich mieszkańców oraz osoby odwiedzające miasto w tym dniu, aby skorzystali z okazji i odwiedzili stanowisko ITD. To wyjątkowa okazja, by bliżej poznać prace służb odpowiedzialnych za bezpieczeństwo na drogach i jednocześnie wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

źródło: WITD Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia