9 C
Olsztyn
czwartek, 22 lutego, 2024
reklama

Znamy zwycięzcę plebiscytu Belfer UWM 2023

OlsztynZnamy zwycięzcę plebiscytu Belfer UWM 2023

Wydział Bioinżynierii Zwierząt Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego ma powody do dumy – dr inż. Iwona Chwastowska-Siwiecka została uhonorowana tytułem Belfra UWM. W plebiscycie na najpopularniejszego nauczyciela akademickiego zdobyła najwięcej głosów, potwierdzając swoją wyjątkową pozycję w środowisku akademickim. Jej sukces to wynik nie tylko profesjonalizmu, ale także głębokiego zaangażowania w proces dydaktyczny i niezwykłej umiejętności nawiązywania relacji ze studentami oraz współpracownikami.

reklama

Trzy pierwsze miejsca w plebiscycie Belfer UWM 2023 przypadły reprezentantom Wydziałów: Bioinżynierii Zwierząt, Medycyny Weterynaryjnej oraz Biologii i Biotechnologii.

Wzór nauczyciela akademickiego

Zwycięstwo dr Chwastowskiej-Siwieckiej w plebiscycie jest dowodem na to, że idealny nauczyciel akademicki to nie tylko ktoś, kto dzieli się wiedzą, ale także inspiruje i wspiera swoich studentów. Rektor UWM, prof. Jerzy Przyborowski, podkreślił, że znalezienie się w finałowej szesnastce plebiscytu jest już dużym osiągnięciem i powodem do dumy.

reklama

Wyjątkowość zwycięstwa dr Chwastowskiej-Siwieckiej podkreśla jej decyzja o przekazaniu nagrody pieniężnej Aleksandrze Kacprzyk, pracownicy Sekcji Socjalnej UWM, walczącej z nowotworem. Ten szlachetny gest pokazuje, że dr Chwastowska-Siwiecka jest osobą o wielkim sercu, która rozumie wartość pomocy i wsparcia w trudnych chwilach.

Pasja i zaangażowanie w dydaktykę

Dr Chwastowska-Siwiecka, związana z Wydziałem Bioinżynierii Zwierząt UWM od ponad 20 lat, jest nie tylko nauczycielem, ale i mentorem dla swoich studentów. Jej zaangażowanie w kształcenie i rozwój młodych ludzi, połączone z empatią i poczuciem humoru, przyczyniają się do tworzenia przyjaznej atmosfery na uczelni.

reklama

Gala Plebiscytu Belfer UWM 2023, odbyła się 17 stycznia, zgromadziła nie tylko finalistów i zwycięzców, ale także przedstawicieli władz regionu i licznych gości.

źródło: UWM

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia