6 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Jak uniknąć błędów przy aplikowaniu o fundusze UE? Krok po kroku na spotkaniu informacyjnym w Olsztynie

WiadomościJak uniknąć błędów przy aplikowaniu o fundusze UE? Krok po kroku na...

Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego organizuje bezpłatne spotkanie informacyjne skierowane do wszystkich zainteresowanych pozyskaniem Funduszy Europejskich na edukacyjne projekty rozwojowe. Wydarzenie to ma na celu omówienie warunków konkursu FEWM: 06.01 Kompetencje dla regionu.

reklama

Podczas spotkania uczestnicy poznają główne założenia i zmiany, które zostały wprowadzone po ostatnich naborach. Istotnym punktem będzie rozwiązywanie błędów i wątpliwości, które mogą pojawiać się w przygotowywanych wnioskach.

Konkurs przewiduje wsparcie dla dwóch głównych typów projektów. Pierwszy z nich dotyczy przygotowania oraz realizacji kompleksowego programu rozwojowego dla szkół z naciskiem na innowacje pedagogiczne. Drugi typ to wsparcie dla nauczycieli oraz kadry wspierającej proces nauczania, które skupiają się na rozwijaniu umiejętności, kompetencji oraz kwalifikacji.

reklama

Spotkanie planowane w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Olsztynie adresowane jest do szerokiego grona odbiorców. Wśród nich znajdą się przedstawiciele administracji publicznej, instytucji edukacyjnych i naukowych, organizacji społecznych, związków wyznaniowych, przedsiębiorstw oraz służb publicznych.

Urząd zaprasza 6 lutego 2024 roku, w godzinach od 11:00 do 14:00, do sali 424. Zgłoszenia na wydarzenie przyjmowane są do dnia poprzedzającego spotkanie, czyli do 5 lutego 2024 roku.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu mogą uzyskać dodatkowe informacje, kontaktując się z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Olsztynie pod numerami 89 512 54 82 do 89 oraz za pośrednictwem adresu e-mail: pife.olsztyn@warmia.mazury.pl.

reklama

Dodatkowo na stronie internetowej Urzędu można znaleźć agendę spotkania i formularze zgłoszeniowe.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia