7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Odkryj możliwości finansowania twoich projektów: bezpłatne szkolenie dla beneficjentów funduszy europejskich

WiadomościOdkryj możliwości finansowania twoich projektów: bezpłatne szkolenie dla beneficjentów funduszy europejskich

Olsztyn już w styczniu stanie się centrum edukacyjnym dla lokalnych inicjatyw, które chcą ubiegać się o wsparcie finansowe z Unii Europejskiej. W dniach 8–9 stycznia 2024 roku odbędzie się bezpłatne szkolenie skierowane do osób zainteresowanych programem Fundusze Europejskie dla Warmii i Mazur na lata 2021–2027.

reklama

Tematem przewodnim warsztatów będzie proces przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów, które będą współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+). Uczestnicy będą mieli możliwość dokładnego zapoznania się z nowymi regulacjami dotyczącymi składania dokumentacji oraz z zasadami poprawnego wypełniania wniosku według instrukcji zawartej w systemie SOWA.

Szkolenie, które poprowadzi specjalista Krystian Przygodzki, zaplanowano w Hotelu Warmińskim przy ulicy Kołobrzeskiej 1 w Olsztynie. Organizatorzy zaznaczają, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego konieczne jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i uzyskanie potwierdzenia e-mailowego od realizatora szkolenia.

reklama

Podczas pierwszego dnia szkolenia uczestnicy zgłębią zagadnienia związane z priorytetami programu i działaniami realizowanymi przez EFS+ oraz będą mieli możliwość wypracowania praktycznych umiejętności w zakresie przygotowywania projektów i formułowania celów. Drugi dzień poświęcony będzie szczegółowemu omówieniu systemu SOWA, w tym: logowaniu, zakładaniu kont, bezpieczeństwu oraz praktycznemu wypełnianiu wniosku o dofinansowanie projektu.

Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa oraz programu szkolenia dostępne są na stronie internetowej urzędu.

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia