7 C
Olsztyn
środa, 28 lutego, 2024
reklama

Up to Date Festival 2024: jubileuszowa edycja pełna muzyki i zaangażowania społecznego

WiadomościUp to Date Festival 2024: jubileuszowa edycja pełna muzyki i zaangażowania społecznego

Od 30 maja do 2 czerwca 2024 roku do Białegostoku zjadą się miłośnicy muzyki elektronicznej z całej Polski. Up to Date Festival, kameralne wydarzenie kulturalne z tradycjami sięgającymi 2010 roku, zaprasza na swoją jubileuszową, piętnastą edycję. Festiwal, na którym można usłyszeć muzykę od ambientu po głębokie techno, jest wydarzeniem odżegnującym się od chwilowych trendów i koncentrującym się na autentyczności i różnorodności.

reklama

Historia i misja festiwalu

Od początku swojego istnienia Up to Date Festival zyskał sławę dzięki promowaniu muzyki ambient w Polsce, nie tylko poprzez program białostockiego festiwalu, ale także za sprawą satelitarnych wydarzeń znanych jako Salon Ambientu rozsianych po całym kraju. W epoce szybkiego rozwoju i zmian festival pozostaje wierny swoim korzeniom, łącząc aspekty muzyczne z działaniami o charakterze społecznym. W historii festiwalu znalazły się takie akcje jak „Wyślij pocztówkę do Babci“””, mural dla szpitala dziecięcego w Białymstoku czy Aleja Ambientowa.

Innowacje i zaangażowanie

Jako pionierzy na polskiej scenie organizatorzy wprowadzili na rynek grę planszową „Business Techno The Game” będącą zarówno refleksją nad kondycją sceny techno, jak i sposobem na integrację fanów muzyki elektronicznej. Gra ta stanowi dowód na to, że Up to Date Festival łączy pasję muzyczną z aktywnym działaniem na rzecz społeczności.

reklama

Informacje o biletach

Dostępne są różne opcje biletowe (tutaj), w tym zestaw Early Birds Pass + gra oferujący karnet na festiwal oraz grę w promocyjnej cenie. Cena zestawu wynosi 275 zł za karnet i 140 zł za grę, z dodatkowym kosztem wysyłki 24 zł na terenie Polski. Dla zainteresowanych wysyłką zagraniczną istnieje możliwość zakupu przez biletomat z indywidualnym ustaleniem kosztów wysyłki.

Dla tych, którzy preferują wyłącznie nocne imprezy nocnych, dostępny jest specjalny karnet Night Pass.

Up to Date Festival 2024 będzie wydarzeniem nie tylko muzycznym, ale i społecznym podkreślającym głębokie zaangażowanie w kulturę i wartości lokalne. Zapowiada się jako niezapomniana uczta dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej i aktywistów społecznych.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia