21 C
Olsztyn
sobota, 13 lipca, 2024
reklama

26-latka Mercedesem spowodowała kolizję. Nikt się nie spodziewał kto jechał BMW

Olsztyn26-latka Mercedesem spowodowała kolizję. Nikt się nie spodziewał kto jechał BMW

Ostatniego dnia 2023 roku na skrzyżowaniu ulic Dorantta i Płoskiego w Olsztynie doszło do zdarzenia drogowego, które zakończyło się nałożeniem wysokiego mandatu na jednego z uczestników kolizji i zatrzymaniem innego w związku z prowadzonym postępowaniem sądowym.

reklama

Zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów osobowych – Mercedesa i BMW – wpłynęło do policji po godzinie 22:00 31 grudnia. Jak wynika z ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu, 26-letnia kierująca samochodem marki Mercedes nie ustąpiła pierwszeństwa i doprowadziła do kolizji z BMW.

reklama

W wyniku tego zdarzenia, na szczęście, nikt nie odniósł poważnych obrażeń i nikt nie wymagał udzielenia pomocy medycznej. Jednakże 26-letnia kobieta kierująca Mercedesem została ukarana mandatem w wysokości 3000 złotych oraz otrzymała 10 punktów karnych za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Podczas czynności policyjnych na miejscu zdarzenia wyszło na jaw, że jeden z pasażerów BMW był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Olsztynie oraz prokuraturę. Mężczyzna, który podróżował BMW, opłacił zasądzoną grzywnę, po czym został zatrzymany przez policję w związku z innym postępowaniem prowadzonym przez Prokuraturę Rejonową w Kętrzynie.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Krzysztof
4 stycznia 2024 08:42

Skąd miała na takiego Mercedesa?

Asterix
3 stycznia 2024 18:39

3 tys? sporo kurde

Polecane