22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

Niewyjaśniona tragedia na drodze. Tajemnicza śmierć rowerzysty

EłkNiewyjaśniona tragedia na drodze. Tajemnicza śmierć rowerzysty

Wczorajszego popołudnia na drodze powiatowej na odcinku Chełchy-Przykopka niedaleko Ełku doszło do tragicznego wypadku, w którym stracił życie 36-letni rowerzysta. Policja pod nadzorem prokuratury prowadzi obecnie intensywne dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego zdarzenia oraz jednocześnie apeluje do świadków zdarzenia o natychmiastowy kontakt.

reklama

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do służb ratunkowych po godzinie 16:40. Na miejscu zdarzenia policjanci zastali rozbity pojazd marki Audi, który uderzył w drzewo. Kierowca samochodu nie odniósł obrażeń i był trzeźwy. Nieopodal zniszczonego pojazdu na jezdni znaleziono ciało 36-letniego mężczyzny wraz z rowerem. Lekarz, który przybył na miejsce, stwierdził zgon rowerzysty. Ciało ofiary zostało zabezpieczone do przeprowadzenia sekcji zwłok, mającej na celu ustalenie dokładnej przyczyny śmierci.

Młodszy aspirant Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji poinformowała, że na miejscu wypadku przeprowadzono czynności procesowe pod nadzorem prokuratora. Obecnie trwają czynności, mające na celu ustalenie szczegółów zdarzenia: przebiegu wypadku oraz przyczynę śmierci rowerzysty.

reklama

Policja zwraca się z apelem do osób, które były świadkami wypadku, a jeszcze nie zostały przesłuchane, aby skontaktowały się jak najszybciej z Komendą Powiatową Policji w Ełk przy ulicy Chopina 10. Kontakt możliwy jest również telefoniczny pod numerami 47 7355200 lub 47 7355261. Każda informacja może okazać się kluczowa w ustaleniu okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Niewyjaśniona tragedia na drodze. Tajemnicza śmierć rowerzysty wypadek Ełk, Wiadomości, zShowcase

źródło: KPP Ełk

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonymus 76
5 stycznia 2024 10:15

Inna sprawa ze drogi odśnieża chyba niewidoczny Elf ,zero odpowiedzialności za ludzkie życie

qwerty
4 stycznia 2024 23:00

Tylko prawdziwy hipster lub pospolity idiota porusza się rowerem w śnieg i mróz.

Polecane