29 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Komitet Rewitalizacji Olsztyna zaprasza mieszkańców do dialogu o przyszłości miasta

OlsztynKomitet Rewitalizacji Olsztyna zaprasza mieszkańców do dialogu o przyszłości miasta

Miasto Olsztyn ogłosiło nabór dla chętnych osób do udziału w Komitecie Rewitalizacji. Jest to inicjatywa mająca na celu zapewnienie współpracy i dialogu między mieszkańcami a organami miasta w realizacji Gminnego Programu Rewitalizacji Miasta Olsztyn na lata 2030+. Ta wielodyscyplinarna jednostka będzie odpowiedzialna za sprawy związane z przygotowaniem, realizacją i oceną działań rewitalizacyjnych oraz pełnić będzie rolę doradczą dla Prezydenta Olsztyna.

reklama

Nabór do Komitetu jest otwarty dla wszystkich mieszkańców Olsztyna, którzy chcieliby mieć realny wpływ na rozwój miasta.

– Komitet będzie przyglądać się poszczególnym procesom i przedsięwzięciom rewitalizacyjnym, opiniując związane z nimi działania i wspierając władze miejskie w podejmowaniu decyzji w tym zakresie – mówi zastępczyni prezydenta Justyna Sarna-Pezowicz.

reklama

Członkowie Komitetu będą wywierać istotny wpływ na kształtowanie przyszłości miasta, monitorując postępy w polepszaniu warunków życia w olsztyńskich dzielnicach. Oprócz tego, ich działalność może przyczynić się do skuteczniejszego wykorzystania funduszy przeznaczonych na rewitalizację.

Szczegółowe informacje o procesie rekrutacyjnym dostępne są na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UM Olsztyna. Zainteresowani mogą kierować pytania na adres e-mail: funduszeeuropejskie@olsztyn.eu lub telefonicznie pod numerem 89 527 31 11 w. 393. Aplikacje można przesyłać do 12 stycznia 2024 roku.

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane