22 C
Olsztyn
wtorek, 23 lipca, 2024
reklama

W okresie świątecznym serca otwarte na pomoc: ‘FOSA dzieciom i seniorom’ w działaniu

OlsztynW okresie świątecznym serca otwarte na pomoc: 'FOSA dzieciom i seniorom' w...

W okresie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia serca wielu ludzi rozgrzewa myśl o pomaganiu innym. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie postanowili wyrazić swoją solidarność, angażując się w charytatywną akcję “FOSA dzieciom i seniorom”. W toku tej inicjatywy policjanci zbierali zarówno żywność, produkty kosmetyczne, jak i chemię gospodarczą, które następnie przekazali przedstawicielom Federacji Organizacji Socjalnych FOSa.

reklama

Wsparcie ze strony mundurowych jest odpowiedzią na potrzeby zgłaszane przez najuboższych i najbardziej potrzebujących, szczególnie w okresie przedświątecznym. Dzięki zbiorowemu wkładowi licznych bezinteresownych darczyńców, akcja “FOSA dzieciom i seniorom” po raz kolejny może dotrzeć do tych, którzy tej pomocy potrzebują najbardziej.

Nie bez znaczenia jest także osobiste zaangażowanie funkcjonariuszy i pracowników Komendy, którzy sami włączają się w proces zbiórki prezentów. To właśnie dzięki zaangażowaniu policjantów oraz innych organizatorów i darczyńców możliwe jest stanie się choćby symbolicznym Mikołajem dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej.

reklama

W podzięce za hojność i współczucie, przedstawiciele federacji FOSa wręczyli policjantom upominki świąteczne, które zostały wykonane przez wolontariuszy organizacji. Jest to miły gest, który z pewnością będzie wpomnieniem o dobrych uczynek, dokonanych w duchu świątecznym.

Galeria zdjęć dokumentujących przekazanie darów została zamieszczona na oficjalnej stronie policji, gdzie można zobaczyć wyraźne znaki wdzięczności i radości zarówno ze strony obdarowywanych, jak i osób wręczających podarunki. W ten sposób Komenda Miejska Policji w Olsztynie przyczynia się do budowania silnych więzi społecznych i kultywowania ducha wzajemnej pomocy.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane