11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Walka o tytuł najciekawszej inicjatywy w Olsztynie: Kto w tym roku okaże się liderem zmian społecznych?

OlsztynWalka o tytuł najciekawszej inicjatywy w Olsztynie: Kto w tym roku okaże...

W poniedziałek 11 grudnia Rada Organizacji Pozarządowych Miasta Olsztyna po raz osiemnasty ogłosiła konkurs na najlepszą inicjatywę pozarządową, który ma na celu wyróżnienie najlepszej inicjatywy pozarządowej. W ten sposób Rada dąży do promocji wartościowych działań realizowanych przez olsztyńskie stowarzyszenia i fundacje, których beneficjentami są mieszkańcy miasta.

reklama

Przedsięwzięcia będą oceniane pod kątem innowacyjności, zaangażowania wolontariuszy oraz realnego wpływu na lokalną społeczność. Dorota Limontas z Rady Organizacji Pozarządowych zachęca do zgłaszania inicjatyw, aby w ten sposób wyrazić uznanie dla pracy wolontariuszy. Przy wyborze laureatów uwzględnione będą: znaczenie inicjatywy dla lokalnych mieszkańców, jej wpływ na społeczność, zdolność do pozyskiwania środków finansowych oraz transparentność ich wykorzystania.

Honorowy Patronat nad konkursem objął prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz. Szczegółowe zasady konkursu, w tym formularz wniosku i regulamin, dostępne są na stronie internetowej.

reklama

Przedsięwzięcie jest doskonałą okazją, aby docenić wyjątkowe projekty oraz skierować uwagę na pracę organizacji pozarządowych, które na co dzień przyczyniają się do rozwoju olsztyńskiej społeczności.

Walka o tytuł najciekawszej inicjatywy w Olsztynie: Kto w tym roku okaże się liderem zmian społecznych? społeczeństwo Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia