10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Na Starym Mieście będą rozdawać choinki za darmo

OlsztynNa Starym Mieście będą rozdawać choinki za darmo

Świąteczny nastrój zawita do Olsztyna już w najbliższy czwartek, 14 grudnia. To właśnie wtedy, w ramach akcji charytatywnej „Choinki pod choinkę od RMF FM i Małopolski”, radio RMF FM rozda mieszkańcom setki choinek. Na Rynku Staromiejskim oprócz drzewek świątecznych na olsztynian czekać będą także regionalne przysmaki z Małopolski oraz wyjątkowe spotkanie z popularną piosenkarką Natalią Nykiel.

reklama

Wyjątkowa atmosfera w sercu Olsztyna

Olsztyn to jeden z przystanków na trasie świątecznego konwoju RMF FM, który w ciągu tygodnia odwiedzi aż 10 polskich miast. Akcja ma na celu nie tylko rozprowadzenie choinek, ale również stworzenie wyjątkowej, przedświątecznej atmosfery. W czwartek, od godziny 9:00 na Rynku Staromiejskim, oprócz bezpłatnych drzewek, mieszkańcy będą mogli skosztować kulinarnych specjałów z Małopolski.

Natalia Nykiel – gwiazda spotkania w Olsztynie

Gwiazdą spotkania w Olsztynie będzie Natalia Nykiel, znana z takich przebojów jak „Bądź duży”, „Error” czy „Discordia”. Piosenkarka, która za swój album „Discordia” otrzymała nominację do prestiżowej nagrody Fryderyka w kategorii Album Roku Elektronika, zapewni dodatkową atrakcję dla uczestników wydarzenia.

reklama

Relacje na żywo i finalne spotkanie w Krakowie

Wydarzenie będzie można śledzić na żywo dzięki relacjom reporterów RMF FM, emitowanym w radio oraz udostępnianym w social mediach stacji. Wielki finał akcji „Choinki pod choinkę” zaplanowano na sobotę, 16 grudnia, w Krakowie. Tam, na Małym Rynku, w samo południe, odbędzie się spotkanie z innymi znanymi artystami – Dominikiem Dudkiem, Feel i Lanberry.

Od 2000 roku RMF FM organizuje akcję „Choinki pod choinkę”, przynosząc świąteczną atmosferę do polskich miast. RMF FM, będące największą rozgłośnią radiową w Polsce, znane jest z nadawania „Najlepszej Muzyki” oraz jako wiarygodne źródło informacji, dzięki pracy zespołu doświadczonych dziennikarzy i reporterów.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jaca
11 grudnia 2023 21:32

Fajnie – to dla bezrobotnych i emerytów, a co dla pracujących?

Polecane
Ogłoszenia