1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Wiemy, kiedy RMF FM będzie rozdawać choinki w Olsztynie

OlsztynWiemy, kiedy RMF FM będzie rozdawać choinki w Olsztynie

W czwartek 15 grudnia do Olsztyna zawita świąteczny konwój RMF FM. Setki drzewek rozdawane będą od godz. 9 na Rynku Staromiejskim. Na słuchaczy czekać też będą pierniczki, bombki i upominki, a chętni będą mogli wziąć udział w świątecznym karaoke. Na imprezie pojawi się również zespół Enej.

reklama

Jak co roku RMF FM wyrusza w wielką, świąteczną trasę i rozdaje w kilkunastu miastach w całej Polsce „Choinki pod choinkę”. W trakcie imprezy nie brakuje też wielu atrakcji i konkursów. Z bożonarodzeniowego miasteczka RMF FM nadają na żywo reporterzy stacji, a ich relacji słuchać można na bieżąco na antenie rozgłośni i śledzić w social mediach. Do Olsztyna gwiazdkowy konwój rozgłośni dotrze 15 grudnia.


Gościem specjalnym imprezy będzie grupa Enej – polsko-ukraiński zespół wykonujący muzykę z pogranicza folku, rocka, ska, punku i szeroko pojętej alternatywy ukraińskiej, założony w 2002 roku w Olsztynie. Muzycy wydali do tej pory sześć płyt studyjnych, z czego dwie pokryły się złotem, a jedna platyną.
Wielki finał trasy „Choinki pod choinkę” odbędzie się w niedzielę 18 grudnia w Krakowie, gdzie mini-koncert zagrają Cleo i Viki Gabor.

Olsztynianka z szansą na "porno Oscara". Ogromny sukces 22-latki
reklama

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,5 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi ponad 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Wiemy, kiedy RMF FM będzie rozdawać choinki w Olsztynie rozrywka Olsztyn, Wiadomości
reklama
reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Janusz Nosacz
9 grudnia 2022 08:29

Za darmo to uczciwa cena.

Popularne

Park rozrywki w Gminie Olsztynek ma mieć największą na świecie atrakcję