11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Skatepark w Aquasferze otwiera się na rezerwacje – można wynająć obiekt na wyłączność

OlsztynSkatepark w Aquasferze otwiera się na rezerwacje – można wynająć obiekt na...

Kryty skatepark znajdujący się w Aquasferze – największej olsztyńskiej pływalni – otwiera swoje drzwi dla szerszej grupy użytkowników. Przez ostatnie 2 lata z obiektu korzystali głównie uczestnicy zajęć Akademii Deskorolki działającej przy Ośrodku Sportu i Rekreacji.

reklama

Od teraz miłośnicy jazdy na deskorolce będą mogli wynająć skatepark dla siebie i swojej grupy przyjaciół. Już teraz istnieje możliwość zarezerwowania obiektu w wyznaczonych godzinach – pomiędzy 16:00 a 20:00, natomiast w styczniu czas ten zostanie wydłużony i skatepark dostępny będzie od 14:00 do 20:00. Oferta nie obejmuje osób uprawiających inne dyscypliny, takie jak jazda na hulajnogach, bmx-ach lub rolkach. Nad bezpieczeństwem czuwać będzie koordynator zaopatrzony w apteczkę pierwszej pomocy oraz zapasowy sprzęt.

Piotr Bauman z Akademii Deskorolki przy OSiR podkreśla, że oferta skierowana jest wyłącznie do pasjonatów deskorolki. Grupy mogą liczyć maksymalnie 7 osób, a koszt wynajmu to 150 zł za 2 godziny w weekendy. W dni powszednie wynajęcie sali kosztuje 50 zł za godzinę dla pojedynczej osoby oraz 80 zł dla par.

reklama

Rezerwacja skateparku możliwa jest po dokonaniu wcześniejszej rejestracji – poprzez kontakt mailowy (p.bauman@aquasfera.olsztyn.eu) lub telefoniczny (503 823 025) – od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zainteresowani powinni śpieszyć się z decyzją.

Akademia Deskorolki OSiR zaprasza również do śledzenia ich działalności na profilu na Facebooku, gdzie można znaleźć więcej informacji i aktualności.

Skatepark w Aquasferze otwiera się na rezerwacje – można wynająć obiekt na wyłączność sport Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

Źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia