11 C
Olsztyn
piątek, 1 marca, 2024
reklama

Radiowóz Izby Administracji Skarbowej na sygnałach pod kebabem Piri Piri

OlsztynRadiowóz Izby Administracji Skarbowej na sygnałach pod kebabem Piri Piri

W niedzielne popołudnie, 26 listopada 2023 roku, na ulicy Staszica w Olsztynie odbyła się interwencja Izby Administracji Skarbowej (KAS). Akcja ta zwróciła uwagę przechodniów i klientów popularnego lokalu gastronomicznego serwującego kebaby Piri Piri.

reklama

Pojazd służbowy KAS zatrzymał się przed lokalem, wzbudzając zainteresowanie ze względu na włączone sygnały świetlne. Początkowo mogło to sugerować, że kontrola dotyczy samego lokalu. Jednak, jak się okazuje, interwencja miała zupełnie inny charakter.

Jak informuje asp. Marta Rosiak, Oficer Prasowy Referatu Komunikacji Izby Administracji Skarbowej w Olsztynie, działania służb nie były związane bezpośrednio z działalnością lokalu gastronomicznego. Przedmiotem kontroli była sytuacja drogowa, która zakończyła się wystawieniem mandatu za przejazd na czerwonym świetle.

reklama

Ta klarująca informacja przynosi ulgę wielu klientom lokalu, którzy mogli obawiać się, że kontrola dotyczy ich ulubionego miejsca na kulinarnej mapie Olsztyna. Wyjaśnienie to podkreśla także istotę rzetelnego informowania opinii publicznej o przyczynach i charakterze interwencji służb, co pozwala unikać niepotrzebnych spekulacji i niepokoju wśród mieszkańców.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

16 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
16 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Poszukiwacz Sensacji
3 grudnia 2023 21:22

Dla wiedzy ZANIEPOKOJONEGO CZYTELNIKA i REDAKTORA, który to napisał- to jest radiowóz SŁUŻBY CELNO-SKARBOWEJ , a nie IAS. A sensacja naprawdę CIĘŻKIEGO KALIBRU….

FatBoy
4 grudnia 2023 09:46

Ulubione miejsce na mapie Olsztyna?
To powinno nazywać się “Salmonella do każdego zamówienia”.
Obsrali się na widok służb? Mają coś na sumieniu znakiem tego.

Polecane
Ogłoszenia