22 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Interwencja służb na pokładzie samolotu z Szyman do Londynu

OlsztynInterwencja służb na pokładzie samolotu z Szyman do Londynu

W Lotniczym Przejściu Granicznym Mazury, funkcjonariusze Straży Granicznej interweniowali wobec pasażera, który naruszył przepisy porządkowe na pokładzie samolotu lecącego do Londynu.

reklama

5 stycznia funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Olsztynie otrzymali informację, że na pokładzie samolotu znajduje się 44-letni ob. Polski, który nie stosuje się do poleceń załogi.

Po przybyciu na miejsce funkcjonariuszy SG, pasażer został wezwany do opuszczenia samolotu, dobrowolnie opuścił zajmowane miejsce i podporządkowując się poleceniom funkcjonariuszy udał się do pomieszczeń służbowych celem przeprowadzenia dalszych czynności.

reklama

Za wykroczenie określone w art. 210 ust. 1 pkt 9 Ustawy Prawo Lotnicze mężczyzna został ukarany mandatem karnym gotówkowym oraz nie zezwolono mu na przekroczenie granicy i wylot do Londynu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
ras
12 stycznia 2017 10:18

. Szefostwo polskiej firmy Bioelektra odbierze na Światowym Forum Gospodarczym w Davos nagrodę za najbardziej innowacyjne i inspirujące rozwiązanie na świecie w obszarze gospodarki o zamkniętym obiegu. W zakładzie Bioelektry 100 ton śmieci znika w kilka godzin. Następuje sterylizacja z organicznych odpadów, usunięcie etykiet i farb z opakowań, rozdrobnienie na 7 frakcji w tym biodegradowalną – a wszystkie są do ponownego wykorzystania. Ledwie kilka % śmieci nie jest wykorzystana. Wszystko czysto i bezzapachowo. Wcześniej współpracę z Bioelektrą odrzucił prezydent Olsztyna uznając technologię za zbędną!!!!!!

Polecane