10 C
Olsztyn
niedziela, 25 lutego, 2024
reklama

Włamanie z apetytem: 34-letni rabuś z Olsztyna zatrzymany w piekarni

OlsztynWłamanie z apetytem: 34-letni rabuś z Olsztyna zatrzymany w piekarni

Nawet do 10 lat pozbawienia wolności może grozić 34-letniemu mężczyźnie, który w nocy usiłował włamać się do sklepu z pieczywem w Olsztynie. Jego celem były wyroby cukiernicze oraz telefon komórkowy. Złodziej został zatrzymany na gorącym uczynku przez funkcjonariuszy, którzy otrzymali zgłoszenie o wybitym oknie w witrynie sklepowej.

reklama

W sobotnią noc, 25 listopada 2023 roku, policjanci z Zespołu Wywiadowczego Ogniwa Patrolowego Wydziału Zabezpieczenia Miasta Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie podjęli interwencję po zgłoszeniu o włamaniu. Na miejscu w lokalu policjanci nakryli mężczyznę, który zdążył już zjeść kilka ciastek. Miał on przy sobie również torbę z innymi słodkościami oraz skradziony telefon komórkowy. W trakcie działań na miejscu zdarzenia 34-latek przyznał się do włamania, a badanie alkomatem wykazało, że włamywacz był pod wpływem alkoholu.

Dzień później 34-latek usłyszał zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem. Oskarżony wkrótce stanie przed sądem, gdzie będzie musiał odpowiedzieć za swoje czyny.

reklama

Do internetu trafiło nagranie wideo, na którym widać prowadzenie zatrzymanego przez funkcjonariuszy. Film można obejrzeć na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia