6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Nowy rok powitali w policyjnej celi

OlsztynNowy rok powitali w policyjnej celi

Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi czterem mieszkańcom powiatu olsztyńskiego, którzy w noc sylwestrową wtargnęli do jednego z domków rekreacyjnych na terenie ośrodka wypoczynkowego w gminie Pasym. Nietrzeźwi wszczęli awanturę z przebywającymi tam gośćmi, a następnie zniszczyli wyposażenie domku. Czterej agresywni młodzi ludzie zostali zatrzymani przez szczycieńskich policjantów i za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

reklama

W noc sylwestrową szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że kilkoro mężczyzn na terenie ośrodka wypoczynkowego w gminie Pasym wszczęło awanturę. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili, że czterej młodzi ludzie krzycząc wbiegli do jednego z domków, gdzie przebywali goście i po wyrwaniu desek z balustrady schodów uderzali w drzwi, okna i meble niszcząc wyposażenie pomieszczeń. Właściciele ośrodka określili straty na kwotę 9 tysięcy złotych. Świadkowie zdarzenia jednoznacznie wskazali sprawców całego zajścia.

Policjanci zidentyfikowali sprawców. Okazali się nimi czterej mieszkańcy powiatu olsztyńskiego w wieku od 20 do 29 lat. Młodzi ludzie byli bardzo pobudzeni i wyczuwalna była od nich silna woń alkoholu. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy i osadzeni w policyjnej celi.

reklama

Wczoraj (02.01.2016) gdy mężczyźni wytrzeźwieli, usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia oraz naruszenia miru domowego. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia