1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Nowy rok powitali w policyjnej celi

WiadomościNowy rok powitali w policyjnej celi

Kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat grozi czterem mieszkańcom powiatu olsztyńskiego, którzy w noc sylwestrową wtargnęli do jednego z domków rekreacyjnych na terenie ośrodka wypoczynkowego w gminie Pasym. Nietrzeźwi wszczęli awanturę z przebywającymi tam gośćmi, a następnie zniszczyli wyposażenie domku. Czterej agresywni młodzi ludzie zostali zatrzymani przez szczycieńskich policjantów i za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

reklama

W noc sylwestrową szczycieńscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że kilkoro mężczyzn na terenie ośrodka wypoczynkowego w gminie Pasym wszczęło awanturę. Funkcjonariusze, którzy pojechali na miejsce ustalili, że czterej młodzi ludzie krzycząc wbiegli do jednego z domków, gdzie przebywali goście i po wyrwaniu desek z balustrady schodów uderzali w drzwi, okna i meble niszcząc wyposażenie pomieszczeń. Właściciele ośrodka określili straty na kwotę 9 tysięcy złotych. Świadkowie zdarzenia jednoznacznie wskazali sprawców całego zajścia.

Policjanci zidentyfikowali sprawców. Okazali się nimi czterej mieszkańcy powiatu olsztyńskiego w wieku od 20 do 29 lat. Młodzi ludzie byli bardzo pobudzeni i wyczuwalna była od nich silna woń alkoholu. Zostali zatrzymani przez funkcjonariuszy i osadzeni w policyjnej celi.

reklama

Wczoraj (02.01.2016) gdy mężczyźni wytrzeźwieli, usłyszeli zarzuty zniszczenia mienia oraz naruszenia miru domowego. Teraz za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne