2 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Mężczyzna zatrzymany za kradzież przynęt wędkarskich o wartości ponad 1000 złotych

OlsztynMężczyzna zatrzymany za kradzież przynęt wędkarskich o wartości ponad 1000 złotych

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Olsztynku zatrzymali 60-letniego mężczyznę, który jest podejrzany o kradzież przynęt wędkarskich o wartości przekraczającej 1000 złotych. Zdarzenie miało miejsce na początku listopada bieżącego roku w jednym z zakładów pracy w powiecie olsztyńskim.

reklama

Policjanci przyjęli zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. W wyniku przeprowadzenia odpowiednich działań policjanci zidentyfikowali podejrzanego. W szafce znajdującej się przy stanowisku pracy 60-latka odkryto około 30 przynęt, które mogły pochodzić z kradzieży lub służyć do jej dokonania. Dodatkowo w miejscu zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze znaleźli blisko 200 sztuk przynęt wędkarskich różnego rodzaju.

Olsztynianin został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Przestępstwo kradzieży jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Policja zabezpieczyła znaleziony przedmioty, jako dowody w sprawie, co pozwoli na dalsze procedury prawne.

reklama

Śledztwo jest w toku.

Mężczyzna zatrzymany za kradzież przynęt wędkarskich o wartości ponad 1000 złotych Na sygnale Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Anonimowo
17 listopada 2023 16:46

W normalnych czasach i normalnej firmie dostałby te odrzuty produkcyjne za darmo

wędkarz
18 listopada 2023 17:02

Tylko rapala, żadne salmo. Z sympatią wspominam spotkania z Panem Radkiem, za drugim panem nie przepadałem, głowa wysoko.

Polecane
Ogłoszenia