3 C
Olsztyn
wtorek, 12 grudnia, 2023
reklama
reklama

Tragiczny wypadek BMW. Samochód uderzył w drzewo, kobieta w szpitalu

OlsztynTragiczny wypadek BMW. Samochód uderzył w drzewo, kobieta w szpitalu

Wczesnym rankiem 15 listopada 2023 roku na drodze wojewódzkiej DW531 w miejscowości Łęguty doszło do groźnego wypadku. Samochód osobowy, którego kierowca stracił kontrolę nad pojazdem, uderzył w drzewo. Kobieta kierująca samochodem musiała zostać wydobyta z pojazdu przy użyciu urządzeń hydraulicznych. Na miejsce niezwłocznie wezwano Zespół Ratownictwa Medycznego, który przetransportował poszkodowaną do szpitala. Stan zdrowia kierującej na chwilę obecną nie jest znany.

reklama

Niebezpieczne warunki na drogach

Drogi w okolicy Łęgut od kilku dni są szczególnie niebezpieczne. Opady deszczu, spadające liście oraz ograniczona widoczność spowodowana mgłą tworzą ryzykowne warunki dla kierowców. Wypadki w takich okolicznościach, niestety, nie należą do rzadkości.

Wstępne ustalenia policji

St. post. Paulina Żur z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie przekazała, że według wstępnych ustaleń policjantów, kobieta kierująca pojazdem z nieznanych przyczyn zjechała na pobocze, a następnie uderzyła w drzewo. Śledztwo w tej sprawie jest w toku, a policjanci pracują nad ustaleniem dokładnych przyczyn tego tragicznego zdarzenia.

reklama

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
dis
16 listopada 2023 08:28

z nieznanych przyczyn… dlaczego BMW się zawija na drzewie każdy wie.

Polecane
Ogłoszenia