6 C
Olsztyn
niedziela, 19 maja, 2024
reklama

Seniorzy świętowali swoje dni w olsztyńskim ratuszu

OlsztynSeniorzy świętowali swoje dni w olsztyńskim ratuszu

W ramach Olsztyńskich Dni Seniora 15 listopada 2023 roku w budynku olsztyńskiego ratusza odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Spotkanie „Piękna w każdym wieku” przyciągnęło liczne grono olsztynianek oraz mieszkanek regionu zainteresowanych pielęgnacją, zdrowiem i aktywnością w dojrzałym wieku. 

reklama

Anna Godlewska ze Stowarzyszenia Kobiet Warmii i Mazur, które było organizatorem tego inspirującego spotkania, podkreśliła znaczenie warsztatów dla seniorek. Zachwycona frekwencją oraz atmosferą, zapowiedziała, że przyszłe wydarzenia najpewniej odbędą się w większych salach ze względu na duże zainteresowanie.

W sali odbyły się liczne prelekcje i warsztaty. Z pokazu mody na każdą kieszeń przygotowanego przez Martę Tomaszewicz seniorki mogły czerpać inspiracje do codziennych stylizacji. Ewa Cichocka, prowadząca terapię śmiechem, zapewniła uczestnikom dawkę dobrego humoru oraz pozytywnej energii, niezbędnej w codziennym życiu.

reklama

Bogaty program wydarzeń obejmował również cenne wskazówki dotyczące pielęgnacji cery dojrzałej, zdrowego odżywiania oraz codziennej aktywności.

Łukasz Ślusarczyk z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie wyraził swoją radość z powodu dużego zainteresowania Olsztyńskimi Dniami Seniora i już zapowiedział kolejną atrakcję. W piątek, 17 listopada, odbędzie się międzypokoleniowy pokaz talentów. Tego dnia w olsztyńskim ratuszu wystąpią podopieczni lokalnego domu pomocy społecznej, dzieci i młodzież z Pałacu Młodzieży oraz uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego.

Olsztyńskie Dni Seniora to cykl wydarzeń, które będą trwały aż do 29 listopada. Bogaty program oferuje mieszkańcom miasta wiele okazji do wspólnego świętowania, zdobywania wiedzy i wymiany doświadczeń. Więcej informacji na temat wydarzeń oraz pełny program można znaleźć na stronie internetowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Olsztynie.

reklama

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia