1 C
Olsztyn
poniedziałek, 11 grudnia, 2023
reklama
reklama

Piotr Ulatowski objął funkcję sekretarza Powiatu Olsztyńskiego

OlsztynPiotr Ulatowski objął funkcję sekretarza Powiatu Olsztyńskiego

Piotr Ulatowski objął stanowisko Sekretarza Powiatu Olsztyńskiego. Z dniem 8 listopada 2023 roku, Piotr Ulatowski oficjalnie przystąpił do pełnienia obowiązków Sekretarza Powiatu Olsztyńskiego. Swoją ścieżkę zawodową związał z samorządem już w roku 2000, kiedy to podjął pracę w Starostwie Powiatowym w Olsztynie. Przez kolejne lata Ulatowski wykazywał się kompetencją i zaangażowaniem na stanowisku kierownika Biura Rady Powiatu.

reklama

Jego dotychczasowe doświadczenie zawodowe i znajomość specyfiki pracy w samorządzie lokalnym są kluczowymi atutami, które przyczyniły się do objęcia przez niego funkcji sekretarza. Zmiana na tym stanowisku wywołała pozytywne reakcje wśród współpracowników oraz lokalnej społeczności, która oczekuje dalszego rozwoju oraz skutecznej realizacji zaplanowanych inicjatyw.

Nowo mianowany Sekretarz Powiatu Olsztyńskiego przyjął gratulacje i życzenia powodzenia w dalszej karierze. Z ogromnym optymizmem podchodzi do stojących przed nim zadań, mając nadzieję na przyczynienie się do rozwoju powiatu i zwiększenie skuteczności działania samorządu. Życzymy Piotrowi Ulatowskiemu wielu sukcesów oraz owocnej pracy na rzecz mieszkańców powiatu olsztyńskiego.

reklama

źródło: Powiat Olsztyński

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia