fbpx
-12 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama

Najlepsze obiekty agroturystyczne na Warmii i Mazurach w 2023 roku – wyniki konkursu Agro-Eko-Turystyczne „Zielone Lato”

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

Organizowany przez samorząd województwa warmińsko-mazurskiego konkurs Agro-Eko-Turystyczne „Zielone Lato” docenił gospodarstwa agroturystyczne, które w sposób szczególny promują współpracę i przedsiębiorczość w sferze turystyki regionalnej Warmii i Mazur.

reklama

Rywalizacja o miano najlepszych obiektów turystycznych 2023 roku toczyła się wśród podmiotów, których działalność turystyczna skupia się na terenach wiejskich regionu i które wykazują szczególną dbałość o lokalne dziedzictwo i miejscową kulturę.

Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Willa Dwa Jeziora. Drugą lokatę zajęły Cichosza Miłomłyn Domki Letniskowe na Mazurach.

reklama

Konkurs „Zielone Lato” jest ważnym, corocznym wydarzeniem na turystycznej mapie województwa warmińsko-mazurskiego. Laureaci są inspiracją dla innych, pokazując, jak wielki potencjał turystyczny kryje się na wiejskich terenach Warmii i Mazur. Dzięki takim inicjatywom lokalna turystyka może się dynamicznie rozwijać i przyciągać coraz większą liczbę turystów.

Promocja lokalnej żywności wysokiej jakości na Warmii i Mazurach – nowa inicjatywa i konferencja w Masuria Hotel & SPA

źródło: Urząd Marszałkowski

reklama
Popularne wideo z regionu
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Nowa atrakcja turystyczna? Diabelski młyn w sercu Olsztyna!

Nad jeziorem Ukiel powstanie nowa, nietypowa atrakcja turystyczna