10 C
Olsztyn
sobota, 13 kwietnia, 2024

Zaproś Świętego Mikołaja na Wigilię!

Świąteczna załoga w Olsztynie! Św. Mikołaj, śnieżynki i elfy zapraszają do zabawy!

Nie ma Świąt bez Mikołaja – wiedzą o tym wszystkie dzieci! Nie zawiedź ich zatem i zaproś do nich wyjątkowych gości! Św. Mikołaj wraz z wesołym zastępem śnieżynek i elfów są już gotowi, by wywoływać uśmiechy na buziach dzieci z całego Olsztyna, a także innych miast, miasteczek i wiosek województwa warmińsko-mazurskiego.

Św. Mikołaj dla każdego dziecka w Olsztynie i okolicach

Spotkanie z Mikołajem jest dla każdego dziecka niepowtarzalnym przeżyciem. Jeśli chcesz, by Twoje dzieci również poczuły się wyjątkowo, zrób im niespodziankę i zaproś Mikołaja do swojego domu, szkoły, firmy lub hotelu. W dowolnie wybranym przez Ciebie terminie, do drzwi zapuka sympatyczny jegomość w pięknym, czerwonym płaszczu i z workiem pełnym upragnionych prezentów! Taka wizyta z pewnością wywoła uśmiech na buzi każdego dziecka! W zależności od upodobań, Mikołaj może przybyć sam lub w towarzystwie całej świty wesołych pomocników: elfów, śnieżynek i reniferów. Nasi doświadczeni animatorzy zadbają o wspaniałą atmosferę i zabawy, dzięki którym dzieci poczują niepowtarzalną magię świąt. W ramach spotkania, każdy maluch będzie mógł opowiedzieć o swoich marzeniach, a także posłuchać ciekawych przygód św. Mikołaja i jego świty. Na dzieci czeka cała masa atrakcji!

Dlaczego warto skorzystać z pomocy naszego św. Mikołaja?

Sezamkowe Animacje to firma, która zajmuje się profesjonalną organizacją imprez dla dzieci. Nasz zespół składa się z energicznych i sympatycznych osób, które posiadają niezbędne przygotowanie do pracy z najmłodszymi. Oprócz animacji mikołajkowych, organizujemy również zabawy karnawałowe, a także wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, tj. urodziny, wesela, komunie, festyny, itd. Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie, organizując je z myślą o upodobaniach naszych małych bohaterów, dzięki czemu za każdym razem spędzają z nami cudowne i niezapomniane chwile. Nasz św. Mikołaj, śnieżynki i elfy są gotowi, by podarować mnóstwo takich chwil dzieciom w Olsztynie i innych miejscowościach województwa warmińsko-mazurskiego. Jeśli chcesz sprawić dzieciom wspaniałą niespodziankę, zaproś mikołajkową załogę już dziś!

Wszelkich informacji odnośnie szczegółów wizyty i jej wyceny udzielimy Ci pod nr telefonu: 506 152 562. Zapraszamy także na naszego fanpage’a: facebook.com/SwietyMikolajzOlsztyna

sa3