20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

„Desant Kultury” 2023: nowe wyzwania dla olsztyńskich artystów i pasjonatów kultury

Olsztyn„Desant Kultury” 2023: nowe wyzwania dla olsztyńskich artystów i pasjonatów kultury

Ruszyła nowa edycja „Desantu Kultury”, która skierowana jest do twórców projektów kulturalnych. Na wszystkich autorów, którzy swoimi pomysłami zdobyli uznanie komisji, czeka wynagrodzenie oraz wsparcie logistyczne i promocyjne ze strony Miejskiego Ośrodka Kultury w Olsztynie. 

reklama

– W tej chwili rozpoczynają się trzy spośród zwycięskich projektów – mówi Karolina Lewandowska z MOK-u.

Wszyscy zainteresowani mają możliwość dołączenia do otwartych spotkań organizacyjnych. Liczba miejsc jest jednak ograniczona, dlatego warto pomyśleć o wcześniejszych zapisach. Wszyscy uczestnicy będą mogli brać udział w czterech różnych zadaniach.

reklama

W poniedziałek 6 listopada odbędzie się spotkanie, podczas którego głównym punktem będzie projekt pod nazwą „Przemysław Wasilkowski: W imię ojców i synów”. Będą to specjalne warsztaty dla wszystkich mężczyzn, którzy mają zamiłowanie do sztuk wykonawczych. W ramach wydarzenia będzie można odkryć, jaką rolę sami gramy w społecznym spektaklu.

Kolejne spotkanie odbędzie się dzień później, 7 listopada. Będzie dotyczyć projektu „Joanna Wilengowska: Selfie słowem”. Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się wyrażania prawdy i zmyśleń przy użyciu własnego języka.

Ostatnie spotkanie organizacyjne jest zaplanowane na 13 listopada. Poświęcone będzie projektowi „Marcin Młynarczyk: Film REC.action”, który skupi się na rozwijaniu umiejętności związanych z tworzeniem filmów oraz pracy aktora przed kamerą.

reklama

Na wszystkie zajęcia można zapisać się drogą mailową. Cykl spotkań szóstej już edycji „Desantu Kultury” odbywać się będzie od listopada 2023 do czerwca 2024.

Źródło i fot.: UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia