-0 C
Olsztyn
czwartek, 2 lutego, 2023

Św. Mikołaj w Olsztynie! Chcesz, żeby Cię odwiedził?

Lada dzień Mikołajki! Jeśli nie wiesz, jaki prezent wręczyć w tym dniu bliskiej osobie, powierz to zadanie Mikołajowi! Nie musisz pisać listu, wystarczy, że podasz adres, a Mikołaj obdaruje Ciebie i wskazaną przez Ciebie osobę górą prezentów. Chcesz poznać szczegóły? Czytaj dalej!

Na czym polega akcja mikołajkowa?

Olsztyńska Karta Rabatowa organizuje w Mikołajki wspaniałą akcję dla wszystkich tych, którzy chcą w oryginalny sposób obdarować swoich najbliższych. Wystarczy zamówić kartę w atrakcyjnej promocji, a zamawiającego oraz wskazaną przez niego osobę odwiedzi wyjątkowy gość. Będzie to nie kto inny, tylko św. Mikołaj, który 6 grudnia dotrze pod wskazany olsztyński adres, co prawda bez reniferów, ale za to z workiem pełnym prezentów!

Na jakie prezenty możesz liczyć?

Jedna karta, a prezentów bez liku! Olsztyńska Karta Rabatowa, którą Mikołaj dostarczy Tobie i wskazanej przez Ciebie osobie, zawiera w sobie moc atrakcyjnych rabatów, z których możecie korzystać w wielu olsztyńskich firmach. 60% mniej na usługi fryzjerskie, do 30% tańsze części samochodowe i nawet 20% zniżki w restauracjach – to tylko niektóre z propozycji. Karta to doskonały prezent dla miłośników zakupów, sympatyków olsztyńskiej kuchni, amatorów rozrywek, a także tych, którzy po prostu lubią oszczędzać. Nie może zabraknąć także ofert dla dzieci, które skorzystają z wielu atrakcji, a Ty zaoszczędzisz na kolejne prezenty.

Jak skorzystać z akcji?

By sprawić sobie i bliskim ten wyjątkowy prezent, wejdź na stronę www.sklep.rabatol.pl, zamów kartę w super promocji 2 w cenie 1, dzięki której otrzymasz drugą kartę zupełnie za darmo! To jednak nie koniec atrakcji. Podaj adres swój i obdarowanej przez Ciebie osoby, a 6 grudnia św. Mikołaj odwiedzi Was z workiem pełnym rabatów. Tylko nie zapomnijcie otworzyć mu drzwi, bo przez komin może nie dać rady 😉