15 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Zaginiony 32-letni mieszkaniec Olsztyna: policja prowadzi poszukiwania. AKTUALIZACJA

OlsztynZaginiony 32-letni mieszkaniec Olsztyna: policja prowadzi poszukiwania. AKTUALIZACJA

Radosław Leleniewski, 32-letni mieszkaniec Olsztyna, zaginął w niewyjaśnionych okolicznościach. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną w poniedziałek, 2 października. Policjanci z Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie podjęli wszelkie możliwe działania, aby go odnaleźć.

reklama

Zawiadomienie o zaginięciu Radosława Leleniewskiego zostało złożone przez rodzinę w sobotę, 21 października. Od tego czasu trwają intensywne poszukiwania.

Mężczyzna jest średniej budowy ciała, ma 174 cm wzrostu, jasne krótkie włosy i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia mógł być ubrany w szarą kurtkę sportową oraz szare spodnie dresowe.

reklama

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego, bądź mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do jego odnalezienia, są proszone o kontakt z najbliższą jednostką policji, telefonicznie pod numerem alarmowym 112, lub z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie pod numerem 47 73 134 24.

Jeśli ktoś z Państwa dysponuje informacjami mogącymi przyczynić się do odnalezienia Radosława Leleniewskiego, niech nie zwleka i jak najszybciej skontaktuje się z policją. Każda, nawet najdrobniejsza informacja, może być kluczowa.

AKTUALIZACJA (godz. 17:00)

“Z ostatniej chwili! Zakończyliśmy poszukiwania zaginionego 32-latka. Mężczyzna skontaktował się z rodziną. Dziękujemy za zaangażowanie w poszukiwania” – poinformowała policja z Olsztyna.

reklama

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia