20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Wypadek drogowy z udziałem pojazdu ciężarowego i samochodu usług komunalnych

OlsztynWypadek drogowy z udziałem pojazdu ciężarowego i samochodu usług komunalnych

Dziś, około godziny 13:06 na ulicy Armii Krajowej w Olsztynie doszło do poważnego wypadku drogowego. Na miejsce natychmiast zostały zadysponowane służby ratownicze, w tym strażacy z JRG1 KM PSP Olsztyn.

reklama

W wyniku kolizji między pojazdem ciężarowym a samochodem należącym do firmy zajmującej się usługami komunalnymi, trzy osoby zostały zabrane do szpitala. Samochodem ciężarowym podróżowała jedna osoba, która na szczęście nie odniosła obrażeń. W samochodzie usług komunalnych znajdowało się sześć osób. Pięć z nich opuściło pojazd przed przybyciem służb ratowniczych, natomiast jedna kobieta pozostała uwięziona wewnątrz.

Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i uwolnieniu uwięzionej kobiety przy pomocy narzędzi hydraulicznych. Zadanie to wykonano sprawnie i profesjonalnie. Na miejscu działały również dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, które zajęły się udzielaniem pierwszej pomocy poszkodowanym.

reklama

Na miejscu zdarzenia obecni byli również funkcjonariusze policji, którzy zajęli się zabezpieczeniem miejsca wypadku i kierowaniem ruchem. Sprawa jest w toku, a wszelkie okoliczności zdarzenia są badane.

źródło: KM PSP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia