fbpx
-6 C
Olsztyn
wtorek, 28 listopada, 2023
reklama
reklama

Funkcjonariuszka z Olsztyna zdobyła wysokie miejsca w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w badmintonie

OlsztynFunkcjonariuszka z Olsztyna zdobyła wysokie miejsca w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w...

Podczas niedawno przeprowadzonych Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w badmintonie funkcjonariuszka Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie, asp. sztab. Edyta Dobies-Szkamruk, zdobyła wysokie miejsca w kategorii gry indywidualnej i mieszanej.

reklama

Rozgrywki, które miały miejsce w Suchedniowie, zgromadziły 90 zawodników z całej Polski. Reprezentowali oni różne służby mundurowe: policję, straż pożarną, służbę więzienną, straż graniczną oraz wojsko. Zawody były nie tylko okazją do rywalizacji i wyłonienia mistrzów Polski, ale również do promocji dyscypliny i zwiększenia zainteresowania badmintonem wśród służb mundurowych.

Edyta Dobies-Szkamruk, znana z pasji do sportu i wieloletniego zamiłowania do gry w badmintona, z dumą reprezentowała olsztyńską jednostkę policji. W kategorii indywidualnej – w grze singlowej zdobyła 3 miejsce, a w mieszanej – 2 pozycję.

reklama

Chociaż dwa dni rywalizacji były wyczerpujące, asp. sztab. Dobies-Szkamruk podkreśla, że badminton to doskonały sposób na aktywne spędzanie czasu wolnego. Jest to też okazja do wymiany doświadczeń i rywalizacji na coraz wyższym poziomie.

Bądźmy ostrożni tej jesieni na drogach – apel olsztyńskich funkcjonariuszy
Reprezentantka Komendy Miejskiej Policji z Olsztynie w czasie Mistrzostw Polskich Służb Mundurowych w Badmintonie

źródło: KMP Olsztyn

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Zmiany w Kodeksie karnym od października: kradzież i używanie cudzej tablicy rejestracyjnej zagrożone do 5 lat pozbawienia wolności

Zmiany w Kodeksie karnym od października: kradzież i używanie cudzej tablicy rejestracyjnej zagrożone do 5 lat pozbawienia wolności