19 C
Olsztyn
piątek, 14 czerwca, 2024
reklama

Tragiczny wypadek. Dwie ofiary śmiertelne i jedna osoba w szpitalu

SzczytnoTragiczny wypadek. Dwie ofiary śmiertelne i jedna osoba w szpitalu

Wieczorem, w czwartek, około godziny 21:30 na drodze krajowej nr 58 w miejscowości Sawica, w powiecie szczycieńskim, doszło do tragicznego wypadku. Według wstępnych informacji, pojazd osobowy marki VW na łuku drogi uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia śmierć poniosły dwie osoby, a jedna została przewieziona do szpitala.

reklama

Szczegóły zdarzenia

Na miejscu wypadku interweniowały służby ratunkowe oraz policja. Zablokowany został odcinek drogi krajowej 58 pomiędzy Szczytnem a Jedwabnem. Obecnie trwają czynności mające na celu wyjaśnienie przyczyn tragedii. Według oficjalnych informacji od rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie, na razie nie jest znane, kto kierował pojazdem.

reklama

Ofiary

Dwie osoby, kobieta i mężczyzna w wieku około 20 lat, poniosły śmierć na miejscu. Trzecia osoba została przetransportowana do szpitala, gdzie poddawana jest intensywnej terapii. Nie ma jeszcze informacji o jej stanie zdrowia.

Uwaga na drogach

To tragiczne wydarzenie jest kolejnym przypomnieniem o tym, jak ważne jest zachowanie ostrożności na drogach, zwłaszcza podczas jazdy nocą i na nieznanych odcinkach. Policja apeluje do wszystkich kierowców o rozwagę i dostosowanie prędkości do warunków na drodze.

Śledztwo w toku

Czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności wypadku są w toku. Ostateczne wyniki będą znane po zakończeniu badań i analizy dowodów. Policja zwraca się z prośbą do ewentualnych świadków zdarzenia o kontakt.

Tragiczny wypadek. Dwie ofiary śmiertelne i jedna osoba w szpitalu wypadek Szczytno, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Struś Pędziwiatr
6 października 2023 21:01

Cztery osoby były w tym aucie.

Marek
6 października 2023 11:34

pasata ty nie żałuj

Polecane