9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Zatrzymania poszukiwanych przestępców: dwóch z nich samodzielnie zgłosiło się do komisariatu

IławaZatrzymania poszukiwanych przestępców: dwóch z nich samodzielnie zgłosiło się do komisariatu

Rutynowe działania funkcjonariuszy policji prowadzące do ustalenia miejsca pobytu osób poszukiwanych przynoszą rezultaty. Tylko w ciągu jednego dnia udało się zatrzymać aż trzy takie osoby. Natomiast dwaj inni poszukiwani sami zgłosili się do komisariatu.

reklama

Policja w gminie Kisielice dość szybko namierzyła jednego z poszukiwanych: 24-latka, który był ścigany za kierowanie pojazdem pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze ustalili miejsce jego pobytu i tam też go zatrzymali. Teraz nowym „mieszkaniem” mężczyzny będzie więzienie, w którym spędzi kolejne 182 dni.

Nietypowa sytuacja miała miejsce na Komisariacie Policji w Suszu, do którego zgłosili się kolejni dwaj poszukiwani. Pierwszy z nich, 25-latek, przyszedł po poradę prawną. System policyjny wykazał, że był on poszukiwany za kradzież. Zamiast porady został przewieziony do zakładu karnego na okres 106 dni.

reklama

Drugi z mężczyzn, 38-latek, przyszedł na policyjne przesłuchanie. Jak się okazało, to były ostatnie chwile jego wolności. Mężczyzna był poszukiwany za kradzież oraz za unikanie płacenia alimentów. Za swoje czyny zapłaci 179 dniami spędzonymi w więzieniu.

Jak pokazują powyższe przypadki, każda próba unikania odpowiedzialności jest skazana na niepowodzenie, a każdy poszukiwany będzie ukarany.

źródło: KPP Iława

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia