8 C
Olsztyn
piątek, 31 marca, 2023

Szczęściem warto się dzielić! 2 karty w cenie 1

Dzięki akcji promocyjnej, którą organizuje portal www.rabatol.pl , każdy, kto zakupi kartę rabatową, otrzyma w gratisie kartę dodatkową, którą może obdarować dowolną osobę. Bo szczęściem rabatów warto się dzielić!

UWAGA: dla pierwszych 100 osób dodatkowo bonus niespodzianka!!!
Zamów teraz → [LINK]
DOSTAWA GRATIS!

Promocja 2 karty w cenie 1

W czasie trwania promocji każdy, kto zdecyduje się kupić kartę rabatową, drugą dostanie gratis. Jakie korzyści płyną z tej transakcji? Olsztyńska Karta Rabatowa jest niczym przepustka do oszczędności. Okazując ją w wybranych lokalach i punktach partnerskich, jej użytkownik ma szansę zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt złotych przy zakupie wybranej usługi! Dodatkowa karta, którą otrzyma w gratisie, to natomiast idealny prezent dla bliskiej osoby, która również będzie mogła czerpać z olsztyńskich rabatów. Promocja 2 karty w cenie 1 to radość korzystania z atrakcyjnych usług i wielkie oszczędności pomnożone razy 2!

Co możesz zyskać?

Zakup Olsztyńskiej Karty Rabatowej zwraca się już przy pierwszych zakupach! Dzięki aktualnej promocji można zyskać nie tylko sympatię obdarowanej kartą osoby, ale również szeroki wachlarz tańszych usług, oferowanych przez olsztyńskie firmy. Z kartą nie trzeba już liczyć wypitych piw w Gratce czy Qźni, a zamówienie wykwintnego obiadu w restauracji Chilli nie ogołaca portfela. Co więcej, dzięki niej każdy ma szansę podreperować swój wygląd w salonach kosmetycznych, a potem modnie ubrać się w salonach Sawa FOR MEN, sklepie Wolny Styl lub Skateshopie. Na użytkowników karty czeka wiele atrakcji w niższej cenie: loty sanolotowe, paintball i tor kartingowy. Taniej można kupić nawet meble do swojej kuchni! Liczba ofert jest niezliczona i stale się powiększa. Bez wątpienia każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Sprawdź wszystkie oferty TUTAJ.

[rev_slider rabatol]

 

Jak skorzystać z promocji?

Promocja 2 karty w cenie 1 jest ograniczona czasowo, dlatego warto skorzystać z niej już dziś. Każdy, kto chciałby nabyć przepustkę do rabatów dla siebie i bliskiej osoby ma do wyboru 3 sposoby zakupu:

  1. złożenie zamówienia na stronie Olsztyńskiego Portalu Rabatowego: www.rabatol.pl,

  2. zakup w siedzibie firmy na ul. Barczewskiego 1 lok. 52 (Warmia Towers),

  3. nabycie karty u partnerów Olsztyńskiego Portalu Rabatowego (ich lista znajduje się na stronie www.rabatol.pl) lub w Miejskiej Informacji Turystycznej w Ratuszu.

W ramach akcji promocyjnej, koszt zakupu karty wynosi jedyne 29,99 zł. Klient otrzymuje w tej cenie 2 karty i możliwość korzystania z nich aż do 30 czerwca 2017 roku. W tym okresie na każdego użytkownika czeka prawdziwy wysyp olsztyńskich rabatów i możliwość czerpania z nich pełnymi garściami wraz z bliską osobą. Czy może być coś lepszego w długie, jesienne wieczory niż gorące promocje?