-2 C
Olsztyn
niedziela, 10 grudnia, 2023
reklama
reklama

Niecodzienna scena na dożynkach. Politycy od lewa do prawa rzucili się na chleb, jak dzieci na cukierki

OlsztynNiecodzienna scena na dożynkach. Politycy od lewa do prawa rzucili się na...

Tegoroczne dożynki w Olsztynku zapisały się w pamięci uczestników w sposób wyjątkowy. Nie były to jednak występy artystyczne czy rolnicze osiągnięcia, które przyciągnęły najwięcej uwagi. Scena, która wywołała najwięcej emocji, miała miejsce, gdy marszałek województwa podszedł do pierwszego rzędu z tacą pełną olbrzymich kromek chleba.

reklama

Marszałek, trzymając tacę jak relikwiarz, podszedł do rzędu, gdzie zasiedli politycy różnych opcji politycznych. Co zaskakujące, wszyscy bez względu na partyjne różnice rzucili się na chleb jak na łup. W ciągu kilku sekund taca była pusta, a na twarzach polityków malowało się zadowolenie.

*nagranie wideo

reklama

Nie wiadomo, czy chodziło o wyjątkowy smak chleba, czy też może o głębsze pragnienie zjednoczenia w obliczu podzielonej sceny politycznej. Jedno jest pewne: chleb okazał się największym hitem ceremonii, a jego podział wywołał więcej emocji niż jakiekolwiek inne wydarzenie tego dnia.

Tak czy inaczej, dożynki w Olsztynku pokazały, że mimo różnic, pewne rzeczy pozostają uniwersalne. A może to właśnie chleb jest kluczem do zrozumienia, co naprawdę jest ważne w życiu politycznym? Czas pokaże.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Darek
24 września 2023 13:22

wcale tak nie wyglądałó

Polecane
Ogłoszenia