13 C
Olsztyn
piątek, 24 marca, 2023

Czarny Piątek w Galerii Warmińskiej

Galeria Warmińska w najbliższy piątek dołączy do grona najlepszych galerii handlowych na świecie, które 25 listopada będą celebrować Czarny Piątek. To – wbrew nazwie – dzień wyjątkowych okazji zakupowych.

Czarny Piątek, znany na świecie jako Black Friday, to dzień największych wyprzedaży w całym roku. W tym właśnie dniu na całym świecie najlepsze galerie i domy handlowe urządzają wyjątkowe zakupowe okazje. „W Polsce Black Friday nie jest tak znany jak w świecie ale staje się coraz popularniejszy, ponieważ mimo braku sezonu wyprzedaży można wtedy kupić wartościowe produkty w znacznie obniżonych cenach. To wyjątkowa okazja np. dla oszczędnych Świętych Mikołajów” – zachęca Michał Tur, dyrektor Galerii Warmińskiej, który podkreśla, że Galeria przyłącza się do celebrowania Czarnego Piątku po raz kolejny.
Czarny Piątek w Galerii Warmińskiej rozpocznie się od chwili otwarcia galerii i będzie trwał cały dzień. Do akcji włączyła się większość sklepów oraz wybrane restauracje, kawiarnie i punkty usługowe.

Wysokość rabatów, które będą w tym dniu udzielane klientom jest bardzo różna. Rekordowe, bo sięgające 75 proc. obniżki, przygotował dla klientów sklep Regatta, przeceny do 70 proc. czekać będą także na eleganckich panów w butiku Bytom oraz na panie w butiku Made in G. W salonie Entra kolekcję jesienno-zimową kupimy ze zniżkami sięgającymi 60 proc, o tyle samo dziecięce ubranka kupimy w Julie&Max.

Za połowę ceny zrobimy zakupy w Hilfigger Denim/ Pepe Jeans, w sklepie z modą męską Lavard oraz w Deni Cler. Miłośnicy dobrej herbaty i porcelanowych herbacianych bibelotów winni w piątek odwiedzić „Czas na herbatę”, bo tam także wybrane produkty będzie można kupić za połowę ceny.

Rabaty w wysokości 40 proc. zaoferują w piątek swoim klientom m.in. New Balance, Intersport, Świat Zabawek, czy sklep z biżuterią Julita.
Obniżki w wysokości 30 proc. przygotowały m.in. Vans, Taranko, Vistula oraz Wólczanka, a 20 proc. rabaty będą w CCC, Orsay, Morgan, Home&You, na wybrane buty i torebki 20 % rabaty wprowadzi też Ecco.

W restauracjach i kawiarniach Galerii Warmińskiej zniżki sięgać będą 15-20 proc. , np. w North Fish za panierowanego mintaja z dodatkami zapłacimy jedynie 12,99 zł.
„Ponieważ każdy z naszych najemców sam decydował o wysokości rabatów prosimy, by o szczególy promocji zainteresowani klienci dopytywali w poszczególnych butikach. Dodatkowo każdy salon, będzie miał wywieszoną informacje na swojej witrynie. Wysokość rabatów będzie można też sprawdzić on –line, przed zakupami” na www.galeria-warminska.pl – radzi Michał Tur.

Hitem naszego Black Friday jest specjalnie zaplanowany dla wszystkich naszych klientów od godz. 17.00 koncert Czadomana. Przypomnijmy, że Czadoman w 2015 roku podczas pierwszej edycji festiwalu muzycznego Polsat Super Hit Festiwal został wyróżniony za teledysk „Ruda tańczy jak szalona”, zdobywając 3. miejsce w kategorii Hity Sieci za największą liczbę odsłon na YouTube (wówczas było ponad 26 milionów!). Wstęp na koncert jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy.