9 C
Olsztyn
sobota, 18 maja, 2024
reklama

Uderzenie w drzewo, później dachowanie. Sarna mogła przyczyną groźnego wypadku?

NidzicaUderzenie w drzewo, później dachowanie. Sarna mogła przyczyną groźnego wypadku?

Dramatyczny poranek na drodze wojewódzkiej W604. Około godziny 6:00 w pobliżu miejscowości Robaczewo doszło do groźnego wypadku, w którym pojazd dostawczy marki Nissan dachował, uderzając wcześniej w przydrożne drzewo. Zdarzenie to miało miejsce w poniedziałek, 4 września 2023 roku.

reklama

Kierujący pojazdem, 33-letni mężczyzna z gminy Kozłowo, jechał w kierunku Nidzicy, gdy niespodziewanie stracił panowanie nad kierownicą. Samochód zjechał na lewe pobocze, zahaczając o drzewo i ostatecznie dachując w przydrożnym rowie.

Na miejscu wypadku natrafiono również na truchło sarny, co prowadzi do spekulacji, że to zwierzę mogło być jednym z czynników wpłynęło na powstanie zdarzenia. Kierowca podróżował sam i w wyniku wypadku doznał poważnych obrażeń. Został przetransportowany przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala w Olsztynie.

reklama

Po wypadku na miejsce zdarzenia przybyły służby ratunkowe, w tym policyjny patrol oraz grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Nidzicy. Aktualnie trwa dochodzenie mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności i przyczyn tego tragicznego zdarzenia. Policja apeluje również do wszystkich kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

źródło: KPP Nidzica

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia