20 C
Olsztyn
niedziela, 26 maja, 2024
reklama

Tragiczny koniec wakacji. Śmiertelny wypadek na drodze

PiszTragiczny koniec wakacji. Śmiertelny wypadek na drodze

Zakończenie wakacji w powiecie piskim zostało brutalnie przerwane przez tragiczny wypadek drogowy, który wydarzył się w niedzielę, 3 września 2023 roku. Zderzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 63, na trasie łączącej Pisz z Jeże. Ta tragedia rzuciła cień na ostatnie dni wolne przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i pracy.

reklama

Na podstawie wstępnych ustaleń policji, scenariusz wypadku wyglądał mniej więcej tak: samochód citroen, jadący od Pisza w kierunku Jeże, zaczął wyprzedzać inny pojazd. Kierująca citroenem nie zauważyła jednak, że jest jednocześnie wyprzedzana przez samochód toyota. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W wyniku uderzenia, citroen wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu, uderzając lewym bokiem w skarpę ziemi.

W citroenie podróżowały trzy osoby z Puław. Kierująca 69-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Obok niej siedział 70-letni mąż, który niestety zginął na miejscu. Na tylnej kanapie był 13-letni chłopiec, który na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Droga była zablokowana przez kilka godzin, co dodatkowo komplikowało sytuację na trasie.

reklama

Chociaż wypadek zakończył się tragicznie, śledztwo jest w toku. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku. Jest to kolejny dramatyczny przypomnienie, że bezpieczeństwo na drodze powinno być dla nas priorytetem, zwłaszcza podczas powrotów z wakacyjnych wyjazdów.

Tragiczny koniec wakacji. Śmiertelny wypadek na drodze wypadek Pisz, Wiadomości, zShowcase

źródło: KPP Pisz

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia