fbpx
15 C
Olsztyn
sobota, 30 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Tragiczny koniec wakacji. Śmiertelny wypadek na drodze

PiszTragiczny koniec wakacji. Śmiertelny wypadek na drodze

Zakończenie wakacji w powiecie piskim zostało brutalnie przerwane przez tragiczny wypadek drogowy, który wydarzył się w niedzielę, 3 września 2023 roku. Zderzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 63, na trasie łączącej Pisz z Jeże. Ta tragedia rzuciła cień na ostatnie dni wolne przed rozpoczęciem nowego roku szkolnego i pracy.

reklama

Na podstawie wstępnych ustaleń policji, scenariusz wypadku wyglądał mniej więcej tak: samochód citroen, jadący od Pisza w kierunku Jeże, zaczął wyprzedzać inny pojazd. Kierująca citroenem nie zauważyła jednak, że jest jednocześnie wyprzedzana przez samochód toyota. Doszło do zderzenia obu pojazdów. W wyniku uderzenia, citroen wpadł w poślizg i zjechał do przydrożnego rowu, uderzając lewym bokiem w skarpę ziemi.

W citroenie podróżowały trzy osoby z Puław. Kierująca 69-letnia kobieta została zabrana do szpitala. Obok niej siedział 70-letni mąż, który niestety zginął na miejscu. Na tylnej kanapie był 13-letni chłopiec, który na szczęście nie odniósł żadnych obrażeń. Droga była zablokowana przez kilka godzin, co dodatkowo komplikowało sytuację na trasie.

reklama
12-latka potrącona na przejściu dla pieszych. Sprawca uciekł

Chociaż wypadek zakończył się tragicznie, śledztwo jest w toku. Policjanci, pod nadzorem prokuratora, starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku. Jest to kolejny dramatyczny przypomnienie, że bezpieczeństwo na drodze powinno być dla nas priorytetem, zwłaszcza podczas powrotów z wakacyjnych wyjazdów.

Tragiczny koniec wakacji. Śmiertelny wypadek na drodze wypadek Pisz, Wiadomości, zShowcase

źródło: KPP Pisz

reklama
reklama
reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia

Uderzenie w drzewo, później dachowanie. Sarna mogła przyczyną groźnego wypadku?

Niebezpieczny incydent na jeziorze Ukiel. 57-latek motorówką wpłynął na brzeg