22 C
Olsztyn
czwartek, 20 czerwca, 2024
reklama

Uwaga miłośnicy basenu. Zamykają całą Aquasferę!

OlsztynUwaga miłośnicy basenu. Zamykają całą Aquasferę!

Miłośnicy pływania i aktywności wodnych muszą uzbroić się w cierpliwość. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie ogłosił, że w dniach od 4 do 22 września kompleks WCRS Aquasfera będzie nieczynny z powodu przerwy technologiczno-konserwacyjnej.

reklama

Zamknięcie obiektu nie jest decyzją przypadkową. Jak informuje Ośrodek, w tym czasie będą prowadzone prace, które mają na celu podniesienie standardu i bezpieczeństwa. Niecki basenowe zostaną gruntownie oczyszczone, a ruchome dno basenowe przejdzie kompleksowy przegląd i konserwację. To jednak nie wszystko.

“Jest to czas, kiedy możemy zająć się również bardziej technicznymi aspektami obiektu. Planujemy naprawę odwodnień liniowych przy wjazdu do obiektu, a także przegląd pomp basenowych wraz z niezbędnym osprzętem,” mówi rzecznik Ośrodka.

reklama

Wprowadzone prace są niezbędne dla długotrwałego funkcjonowania Aquasfery i mają na celu zapewnienie gościom jeszcze wyższego komfortu korzystania z obiektu.

Jako alternatywę, Ośrodek poleca swój obiekt z basenem przy ul. Mariańskiej 1. “Rozumiemy, że to utrudnienie dla naszych stałych gości, dlatego polecamy korzystanie z naszego drugiego obiektu,” dodaje rzecznik.

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie przeprasza za wszelkie utrudnienia i liczy na zrozumienie. Zapewnia również, że prace zostaną wykonane jak najszybciej i z największą starannością.

reklama

Takie prace konserwacyjne są standardową praktyką w zarządzaniu tego typu obiektami i mają zazwyczaj miejsce poza sezonem letnim, aby jak najmniej zakłócić funkcjonowanie centrum. Niemniej jednak, dla wielu osób to czas, w którym muszą poszukać alternatywnych form spędzenia wolnego czasu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
observer
31 sierpnia 2023 17:32

Czy dla posiadaczy rocznych karnetów będą jakieś bonusy w postaci przedłużenia ważności czy “pocałuj mnie w de”?

No ii
1 września 2023 18:08

Już i tak od roku nie korzystam , ceny tam to jakiś koszmar chyba że jest się emerytem albo matką z bombelkami wtedy taniej

Polecane