20 C
Olsztyn
wtorek, 16 lipca, 2024
reklama

Samochód osobowy w rowie – niebezpieczne zdarzenie na drodze

MrągowoSamochód osobowy w rowie – niebezpieczne zdarzenie na drodze

W Mrągowie doszło do poważnego wypadku drogowego. W wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru samochód osobowy znalazł się w rowie. 

reklama

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do miejscowej komendy policji wczesnym popołudniem. Jako pierwsi na miejsce wypadku przybyli funkcjonariusze policji, którzy natychmiast podjęli działania mające na celu zabezpieczenie terenu.

Szczegóły zdarzenia

Jak informuje mrągowska policja, do wypadku doszło na jednej z głównych dróg prowadzących przez miasto. W wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru skrętu w lewo 77-letni kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do rowu.

reklama

Akcja ratownicza

Na miejscu natychmiast pojawiły się służby, które niezwłocznie podjęły czynności mające na celu udzielenie pomocy poszkodowanemu. Z informacji wynika, że kierowca samochodu został przewieziony do szpitala. Policjanci natomiast zabezpieczyli miejsce zdarzenia i przystąpili do wyjaśnienia okoliczności wypadku.

Apel służb

Policja wzywa do zachowania rozwagi i przestrzegania przepisów podczas poruszania się po drodze. Tylko odpowiedzialne zachowanie za kierownicą może zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.

źródło: KPP Mrągowo

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane