fbpx
24 C
Olsztyn
czwartek, 21 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Egzotyczne kierunki w zasięgu ręki? Nowości Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury

SzczytnoEgzotyczne kierunki w zasięgu ręki? Nowości Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury

Chociaż tegoroczny sezon wakacyjny jest wciąż w pełni, miłośnicy słonecznych wakacji już przygotowują się na kolejne lato. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w ofercie na 2024 rok, przygotował podróże do dwóch atrakcyjnych lokalizacji.

reklama

Przodującymi kierunkami, które pojawiły się w przyszłorocznej propozycji, są słoneczna Turcja oraz egzotyczna Tunezja. Rezerwacji dokonać można w biurach podróży oraz online.

Turcja z Itaką – kontynuacja udanej współpracy

Itaka, jedno z najbardziej rozpoznawalnych biur podróży w Polsce, w czerwcu bieżącego roku zaoferowało swoim klientom wakacyjne loty z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Antalyi. Ten krok okazał się być strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie mieszkańców Warmii i Mazur było na tyle duże, że operator postanowił nie tylko kontynuować, ale i rozszerzyć tę współpracę. W planach na lato 2024 loty do Turcji są zaplanowane na każdą środę od 19 czerwca aż do 25 września.

reklama
Haitańczyk przyznał, że kocha Olsztyn za to, że pije się tu dużo... piwa

Tunezja – świeży powiew w ofercie dzięki Rainbow

Nie tylko Itaka zdecydowała się na poszerzenie oferty warmińsko-mazurskiego lotniska. Biuro podróży Rainbow, w odpowiedzi na potrzeby rynku, wprowadziło do swojego katalogu propozycję wczasów w Tunezji. Latem 2024, w każdy czwartek pasażerowie będą mieli okazję skorzystać z lotów bezpośrednio afrykańskiego kraju. Loty startują 29 sierpnia, a kończą się 26 września.

Perspektywy rozwoju i wizja przyszłości

Nowa oferta to przejaw rosnącej popularności lotniska i pozytywnych opinii pasażerów. Wiktor Wójcik, Prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora portu, podkreśla potencjał i możliwości rozwoju lotniska w Szymanach. Według niego lotnisko odpowiada na obecne potrzeby mieszkańców, ale również patrzy w przyszłość, planując nowe kierunki i nawiązując cenną współpracę. Partnerstwo z renomowanymi biurami podróży to krok w dobrą stronę, który przynosi korzyści zarówno dla sektora turystycznego, jak i dla lokalnej społeczności. W planach są rozmowy o dalszym rozszerzeniu oferty o kolejne cele podróży.

reklama
Odwołano zakaz kąpieli w Olsztynie

źródło: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
qwerty
24 sierpnia 2023 01:02

Tunezja to nie egzotyka.

Antyfan Stegny
23 sierpnia 2023 22:53

A kiedy miasta na city break ?Nie mówię tu o Rzeszowie …..Europa jest duża …..Rzym,Paryż,Wenecja….?

Polecane
Ogłoszenia

Nowe połączenie z Szyman. Polecimy na inny kontynent

Nowa plaża pod Olsztynem kusi miłośników wypoczynku nad wodą