2 C
Olsztyn
piątek, 19 kwietnia, 2024
reklama

Egzotyczne kierunki w zasięgu ręki? Nowości Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury

SzczytnoEgzotyczne kierunki w zasięgu ręki? Nowości Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury

Chociaż tegoroczny sezon wakacyjny jest wciąż w pełni, miłośnicy słonecznych wakacji już przygotowują się na kolejne lato. Port Lotniczy Olsztyn-Mazury w ofercie na 2024 rok, przygotował podróże do dwóch atrakcyjnych lokalizacji.

reklama

Przodującymi kierunkami, które pojawiły się w przyszłorocznej propozycji, są słoneczna Turcja oraz egzotyczna Tunezja. Rezerwacji dokonać można w biurach podróży oraz online.

Turcja z Itaką – kontynuacja udanej współpracy

Itaka, jedno z najbardziej rozpoznawalnych biur podróży w Polsce, w czerwcu bieżącego roku zaoferowało swoim klientom wakacyjne loty z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury do Antalyi. Ten krok okazał się być strzałem w dziesiątkę. Zainteresowanie mieszkańców Warmii i Mazur było na tyle duże, że operator postanowił nie tylko kontynuować, ale i rozszerzyć tę współpracę. W planach na lato 2024 loty do Turcji są zaplanowane na każdą środę od 19 czerwca aż do 25 września.

reklama

Tunezja – świeży powiew w ofercie dzięki Rainbow

Nie tylko Itaka zdecydowała się na poszerzenie oferty warmińsko-mazurskiego lotniska. Biuro podróży Rainbow, w odpowiedzi na potrzeby rynku, wprowadziło do swojego katalogu propozycję wczasów w Tunezji. Latem 2024, w każdy czwartek pasażerowie będą mieli okazję skorzystać z lotów bezpośrednio afrykańskiego kraju. Loty startują 29 sierpnia, a kończą się 26 września.

Perspektywy rozwoju i wizja przyszłości

Nowa oferta to przejaw rosnącej popularności lotniska i pozytywnych opinii pasażerów. Wiktor Wójcik, Prezes Zarządu Warmia i Mazury Sp. z o.o., operatora portu, podkreśla potencjał i możliwości rozwoju lotniska w Szymanach. Według niego lotnisko odpowiada na obecne potrzeby mieszkańców, ale również patrzy w przyszłość, planując nowe kierunki i nawiązując cenną współpracę. Partnerstwo z renomowanymi biurami podróży to krok w dobrą stronę, który przynosi korzyści zarówno dla sektora turystycznego, jak i dla lokalnej społeczności. W planach są rozmowy o dalszym rozszerzeniu oferty o kolejne cele podróży.

źródło: Port Lotniczy Olsztyn-Mazury

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
qwerty
24 sierpnia 2023 01:02

Tunezja to nie egzotyka.

Antyfan Stegny
23 sierpnia 2023 22:53

A kiedy miasta na city break ?Nie mówię tu o Rzeszowie …..Europa jest duża …..Rzym,Paryż,Wenecja….?

Polecane
Ogłoszenia