11 C
Olsztyn
niedziela, 14 kwietnia, 2024
reklama

Nowe połączenie z Szyman. Polecimy na inny kontynent

SzczytnoNowe połączenie z Szyman. Polecimy na inny kontynent

Mimo że nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia z systemu biura podróży Rainbow wynika, że już wkrótce w nowym sezonie wakacyjnym polecimy do Tunezji.

reklama

W najnowszej ofercie polskiego biura podróży Rainbow mieszkańcy Olsztyna oraz okolicznych miast znajdą propozycję przelotów bezpośrednio do Tunezji. Z olsztyńskiego lotniska Mazury w 2024 roku, między 29 sierpnia a 3 października, planowane są loty do tunezyjskiego Enfidha. Przeloty mają odbywać się raz w tygodniu i realizowane będą przez linie lotnicze Enter Air. Dodać należy, że to przeloty czarterowe, więc niezbędne będzie wykupienie wycieczki.

Jednak klienci zainteresowani ofertą powinni być czujni. Chociaż pakiety wakacyjne z przelotami są już dostępne do zakupu, istnieje ryzyko anulowania lotów przed ich inauguracją. Touroperatorzy często w fazie przedsprzedaży prezentują szeroką siatkę połączeń, by później dostosować ofertę do rzeczywistego zapotrzebowania.

reklama

Najtańsze pakiety są już dostępne od 2100 od osoby.

Połączenie do Tunezji byłoby pierwszym połączeniem z Szyman do Afryki i drugim czarterowym (obecnie możemy latać do tureckiej Antalyi). 

Nowe połączenie z Szyman. Polecimy na inny kontynent turystyka Szczytno, Wiadomości, zShowcase
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

10 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
M@t
21 sierpnia 2023 17:34

Mieszkańcy Szczytna bo to miasto lezy kilka km od lotniska w Szymanach.Nazwa lotniska Olsztyn-Mazury to jedna,wielka pomyłka.

MrMan
21 sierpnia 2023 17:48

Rewelacja. W środku lata lecieć do Afryki. Chyba tylko po to, żeby siedzieć wyłącznie w murach hotelu. Rzeczywiście, świetny pomysł na wakacje.

Polecane
Ogłoszenia